Вас вітає Квасилівський ЗДО
(ясла-садок)

Діти 1-го року життя

(народжені з 01 вересня 2017 року по 31 серпня 2018 року)

 

 

№ з/п

П І П

Дата

народження

Дата реєстрації

Пільги

Бажана група зарахування

Примітка

1.

Котовський 
Дмитро
Макссимович

12.09.2017

16.09.2017

 

Група

раннього віку

 

2.

Логвиненко
Вікторія
Вікторівна

12.09.2017

24.09.2017

 

Група

раннього віку

 

3.

Лясковець
Дмитро
Олександрович

06.10.2017

12.10.2017

 

Група

раннього віку

 

4.

Ящук
Софія
Вадимівна

30.09.2017

13.10.2017

 

Група

раннього віку

 

5.

Мичко
Міланія
Володимирівна

04.10.2017

18.10.2017

 

Група

раннього віку

 

6.

Шпаковська
Софія
Романівна

08.10.2017

18.10.2017

 

Група

раннього віку

 

7.

Меланчук
Поліна
Євгенівна

26.09.2017

18.10.2017

 

Група

раннього віку

 

8.

Поліщук
Вероніка
Дмитрівна

18.10.2017

23.10.2017

 

Група

раннього віку

 

9.

Столярчук
Матвій
Володимирович

25.09.2017

25.10.2017

 

Група

раннього віку

 

10.

Голяка
Максим
Сергійович

21.10.2017

26.10.2017

 

Група

раннього віку

 

11.

Федорчук
Нікіта
Володимирович

17.10.2017

30.10.2017

 

Група

раннього віку

 

12.

Коломійчук
Остап
Андрійович

12.10.2017

 31.10.2017

 

Група

раннього віку

 

13.

Дем'янчук
Каріна
Вадимівна

04.10.2017

03.11.2017

 

Група

раннього віку

 

14.

Андріюк
Дмитро
Олександрович

02.11.2017

06.11.2017

 

Група

раннього віку

 

15.

Качан
Артем
Адрійович

02.11.2017

09.11.2017

 

Група

раннього віку

 

16.

Кузка
Артем
Романович

02.11.2017

09.11.2017

 

Група

раннього віку

 

17.

Качан
Артем
Адрійович

02.11.2017

09.11.2017

 

Група

раннього віку

 

18.

Юхимчук
Ольга
Сергіївна

11.10.2017

16.11.2017

 

Група

раннього віку

 

19.

Вакуліна
Софія
Дмитрівна

10.11.2017

19.11.2017

 

Група

раннього віку

 

20.

Демедюк
Римма
Іванівна

24.11.2017

30.11.2017

 

Група

раннього віку

 

21.

Озінковський
Богдан
Олександрович

22.11.2017

 04.12.2017

 

 

Група

раннього віку

 

22.

Базака
Анна
Леонідівна

14.12.2017

  27.12.2017

 

Група

раннього віку

 

23.

Лозанюк 
Варвара
Іванівна

28.11.2017

  31.12.2017

 

 

Група

раннього віку

 

24.

Манчук
Владислава
Валентинівна

21.11.2017

   02.01.2018

 

Група

раннього віку

 

25.

Радчук
Мілана
Богданівна

08.11.2017

03.01.2018

 

Група

раннього віку

 

26.

Ходомай
Микола
Романович

01.01.2018

  05.01.2018

 

 

Група

раннього віку

 

27.

Чмир
Вероніка
Олександрівна

26.12.2017

  10.01.2018

 

 

Група

раннього віку

 

28.

Кравчук
Вероніка
Олександрівна

23.11.2017

  11.01.2018

 

 

Група

раннього віку

 

29.

Сюська
Поліна
Ігорівна

12.10.2017

   11.01.2018

  

 

Група

раннього віку

 

30.

Савіцька
Кароліна
Петрівна

11.12.2017

    11.01.2018

   

 

Група

раннього віку

 

31.

Грицак
Мілана
Юріївна

23.12.2017

  19.01.2018

 

 

Група

раннього віку

 

32

Азізов
Давид
Русланович

22.11.2017

  23.01.2018

 

 

Група

раннього віку

 

33.

Литвинчук
Дмитро
Олександрович

30.12.2017

   27.01.2018

 

 

Група

раннього віку

 

34.

Кузьмич
Меланія
Олександрівна

23.01.2018

   30.01.2018

 

Група

раннього віку

 

35.

Мельнічук
Поліна
Олександрівна

31.07.2017

     01.02.2018

 

Група

раннього віку

 

36.

Жолобчук
Роман
Сергійович

2018-01-21

   2018-02-03 

 

Група

раннього віку

 

37.

Синявська
Катерина
Андріївна

02.02.2018

     08.02.2018

Дитина працівника ДНЗ

Група

раннього віку

 

38.

Усік
Тимофій
Васильович

04.02.2018

    14.02.2018

 

Група

раннього віку

 

39.

Довгун
Юрій
Юрійович

14.01.2018

  15.02.2018

 

Група

раннього віку

 

40

Іськова
Марія
Ярославівна

17.02.2018

 20.02.2018

 

Група

раннього віку

 

41

Тимощук
Анна
Андріівна

16.01.2018

 23.01.2018

 

Група

раннього віку

 

42

Стафійчук
Тимофій
Вадимович

13.02.2018

    01.03.2018

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

43

Бублій
Меланія
Юріївна

09.02.2018

  05.03.2018

 

Група

раннього віку

 

44

Данчук
Богдан
Вячеславович

16.02.2018

  12.03.2018

 

Група

раннього віку

 

45

Борисова
Софія
Сергіївна

06.02.2018

 12.03.2018

 

Група

раннього віку

 

46

Коновалова
Варвара
Антонівна

02.01.2018

  14.03.2018

 

Група

раннього віку

 

47

Петрук
Тимофій
Олегович

10.12.2017

  15.03.2018

Дитина працівника ДНЗ

Група

раннього віку

 

48.

Кошулько
Христина
Андріївна

24.01.2018

     22.03.2018

 

Група

раннього віку

 

49.

Квадрович
Вероніка
Сергіївна

22.02.2018

     07.04.2018

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

50.

Мичко 
Святослав
Олександрович

10.04.2018

    13.04.2018

 

Група

раннього віку

 

51.

Рабчинський
Арсеній
Васильович

06.03.2018

      15.04.2018

 

Група

раннього віку

 

52.

Котяш
Андрій
Віталійович

29.03.2018

    16.04.2018

 

Група

раннього віку

 

53.

Коберник
Даниїл
Дмитрович

01.01.2018

     21.04.2018

 

Група

раннього віку

 

54.

Калікіна
Вероніка
Євгенівна

14.02.2018

      23.04.2018

 

Група

раннього віку

 

55.

Клименко
Єсенія
Сергіївна

22.03.2018

   26.04.2018

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

56.

Романюк
Аріна
Віталіївна

28.04.2018

    03.05.2018

 

Група

раннього віку

 

57.

Пупенко
Матвій
Олександрович

12.02.2018

    10.05.2018

 

Група

раннього віку

 

58.

Балджи
Зейшан
Фасіхівна

24.03.2018

  10.05.2018

 

Група

раннього віку

 

59.

Черненко
Ельдар
Тарасович

26.04.2018

   10.05.2018

 

Група

раннього віку

 

60.

Войтюк
Артем
Володимирович

16.05.2018

      15.05.2018

 

Група

раннього віку

 

61.

Барановський
Всеволод
Романович

18.05.2018

31.05.2018

 

Група

раннього віку

 

62.

Петрик
Злата
Віталіївна

06.02.2018

  04.06.2018

 

Група

раннього віку

 

63.

Малютіна 
Поліна
Володимирівна

13.05.2018

  04.06.2018

 

Група

раннього віку

 

64.

Кушнірук
Вікторія 
Олександрівна

24.04.2018

   06.06.2018

 

Група

раннього віку

 

65.

Веремчук
Анастасія
Вікторівна

21.05.2018

  08.06.2018

 

Група

раннього віку

 

66.

Жаловська 
Аделіна
Вадимівна

03.04.2018

   18.06.2018 

 

Група

раннього віку

 

67.

Воронко
Анна
Павлівна

22.11.2017

   19.06.2018

 

Група

раннього віку

 

68.

Ковальчук 
Тимофій
Олександрович

29.03.2018

 20.06.2018

 

Група

раннього віку

 

69.

Гоч
Захарій
Ігорович

06.06.2018

   21.06.2018

 

Група

раннього віку

 

70.

Андрійчук
Олександр
Петрович

31.05.2018

   26.06.2018

 

Група

раннього віку

 

71.

Вангабер
Тимофій
Андрійович

 

12.06.2018

    29.06.2018 

 

Група

раннього віку

 

72.

Капітула
Костянтин
Дмитрович

14.06.2018

  01.07.2018

 

Група

раннього віку

 

73.

Бобровський 
Денис
Ігорович

28.05.2018

    02.07.2018

 

Група

раннього віку

 

74.

Мітрік
Софія
Миколаївна

12.04.2018

  13.07.2018

 

Група

раннього віку

 

75.

Пугачова
Аріана
Андріївна

11.07.2018

   01.08.2018

 

Група

раннього віку

 

76.

Томнюк
Ангеліна
Василівна

14.07.2018

      04.08.2018

 

Група

раннього віку

 

77.

Перець
Іларіон
Сергійович

20.06.2018

06.08.2018

 

Група

раннього віку

 

78.

Чорна
Маргарита
Богданівна

05.07.2018

    07.08.2018

 

Група

раннього віку

 

79.

Мичко
Дмитро
Олександрович

07.12.2017

 

    7.08.2018



 

Група

раннього віку

 

80.

Чупалаєв 
Дамір
Ахмедович

14.07.2018

   07.08.2018

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

81.

Чупалаєв
Амір
Ахмедович

14.07.2018

    07.08.2018

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

82.

Петрук
Анна
Юріївна

24.07.2018

    14.08.2018

 

Група

раннього віку

 

83.

Коломійчук
Вікторія
Володимирівна

07.08.2018

   14.08.2018

 

Група

раннього віку

 

84.

Панчук
Ілля
Володимирович

02.08.2018

      14.08.2018

 

Група

раннього віку

 

85.

Січкарук
Ілля
Андрійович

04.07.2018

      17.08.2018

 

Група

раннього віку

 

86.

Назарук
Владислав
Едуардович

10.06.2018

     22.08.2018

 

Група

раннього віку

 

87.

Галигіна
Дарина
Артемівна

16.08.2018

   29.08.2018

 

Група

раннього віку

 

88.

Юсюк
Софія
Андріївна

20.08.2018

   30.08.2018

 

Група

раннього віку

 

89.

Грицюк
Тимофій
Олександрови

05.08.2018

    30.08.2018

 

Група

раннього віку

 

90.

Ковальчук
Валерія
Олександрівна

22.08.2018

     03.09.2018

 

Група

раннього віку

 

91.

Сидось 
Володимир 
Павлович

13.05.2018

      04.09.2018

 

Група

раннього віку

 

Версія для друку

Інформація про використання публічних коштів

Корисне