Діти 2-го року життя

 

Діти 2-го року (01 вересня  2021 - 31 серпня 2022)

№ з/п

П І П

Дата

народження

Дата реєстрації

Пільги

Бажана група зарахування

Примітка

1.

Денисюк
Варвара
Олександрівна

29.09.2021

07.10.2021

 

Група

раннього віку

 

2.

Шевчук
Дмитро
Віталійович

08.10.2021

20.10.2021

 

Група

раннього віку

 

3.

Базака
Роман
Леонідович

24.10.2021

08.11.2021

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

4.

Поліщук
Софія
Андріївна

06.10.2021

11.11.2021

 

Група

раннього віку

 

5.

Грицаюк
Емма
Василівна

28.10.2021

22.11.2021

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

6.

Самчук
Евеліна
Русланівна

09.11.2021

27.11.2021

 

Група

раннього віку

 

7.

Бордюгова 
Вірсавія
Олександрівна

 

10.09.2021

16.12.2021

 

Група

раннього віку

 

8.

Луцюк
Орест
Сергійович

21.10.2021

17.12.2021

 

Група

раннього віку

 

9.

Петрук
Дарія
Олександрівна

27.11.2021

20.12.2021

 

Група

раннього віку

 

10.

Гончаренко
Іван
Ярославович

13.10.2021

21.12.2021

 

Група

раннього віку

 

11.

Александрович
Олексій
Дмитрович

03.12.2021

21.12.2021

 

Група

раннього віку

 

12.

Грищук
Денис
Юрійович

29.11.2021

17.01.2022

 

Група

раннього віку

 

13.

Шпинта
Дмитро
Сергійович

28.12.2021

17.01.2022

 

Група

раннього віку

 

14.

Коберник
Камілла
Дмитрівна

16.12.2021

19.01.2022

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

15.

Коберник
Ніколь
Дмитрівна

16.12.2021

19.01.2022

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

16.

Вареницька
Соломія
Андріївна

26.12.2021

19.01.2022

 

Група

раннього віку

 

17.

Марков 
Даниїл 
Володимирович

29.12.2021

26.01.2022

 

Група

раннього віку

 

18.

Валькова
Каріна
Дмитрівна

17.01.2022

03.02.2022 

 

Група

раннього віку

 

19.

Кужель
Уляна
Дмитрівна

29.01.2022

 

04.02.2022

 

Група

раннього віку

 

20.

Оніщук 
Вікторія 
Ярославівна

04.12.2022

07.02.2022 

 

Група

раннього віку

 

21.

Кравець
Андрій
Романович

09.02.2022

16.02.2022 

 

Група

раннього віку

 

22.

Демчук
Дарина
Сергіївна

01.03.2022

06.03.2022

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

23.

Шеметов
Давид
Олександрович

11.02.2022

12.03.2022 

 

Група

раннього віку

 

24.

Линь
Тимофій
Сергійович

05.02.2022

14.03.2022

 

 

Група

раннього віку

 

25.

Стрілець
Дар'я
Ігорівна

10.03.2022

15.03.2022

 

Група

раннього віку

 

26.

Гоцко
Анна
Олександрівна

08.12.2021

29.03.2022

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

27.

Грицуняк 
Ясміна 
Анатоліївна

12.01.2022

19.04.2022

 

Група

раннього віку

 

28.

Поліщук
Христина
Миколаївна

03.07.2022

21.04.2022

 

Група

раннього віку

 

29.

Левчук 
Софія 
Михайлівна

07.05.2022

14.05.2022

 

Група

раннього віку

 

30.

Федорчук
Поліна
Романівна

26.12.2021

24.05.2022

 

Група

раннього віку

 

31.

Янченко
Вероніка
Вадимівна

04.05.2022

24.05.2022

 

Група

раннього віку

 

32.

Жильчук
Христина
Миколаївна

21.03.2022

02.06.2022 

 

Група

раннього віку

 

33.

Оленюк
Евеліна 
Сергіївна

01.06.2022

06.09.2022

 

Група

раннього віку

 

34.

Москалик
Артем
Вікторович

10.03.2021

10.06.2022

 

Група

раннього віку

 

35.

Маркович
Владислав
Дмитрович

13.06.2022

22.06.2022

 

Група

раннього віку

 

36.

Вінник
Софія
Олександрівна

19.06.2022

28.06.2022

 

Група

раннього віку

 

37.

Мельник 
Ілля
Миколайович

25.06.2022

04.07.2022

 

Група

раннього віку

 

38.

Неродін 
Камілла 
Миколаївна

02.09.2021

28.07.2022

 

Група

раннього віку

 

39.

Гаюк
Артем
Юрійович

29.07.2022

06.09.2022

 

Група

раннього віку

 

40.

Роюк
Поліна
Миколаївна

24.08.2022

20.09.22

 

Група

раннього віку

 

41.

Ковальчук
Олександр
Олександрович

26.05.2022

23.11.2022

 

Група

раннього віку

 

42.

Патаєвич Марк Романович

06.04.2022

26.12.2022

 

 

Група

раннього віку

 

 

43.

Бублій
Ульяна
Юріївна

13.08.2022

20.02.2023

 

 

Група

раннього віку

 

44.

Кравець
Вікторія
Сергіївна

28.07.2022

21.03.2023

 

 

Група

раннього віку

 

45.

Левчик
Ілля
Олександрович

01.03.2022

20.04.2023

 

Група

раннього віку

 

46.

Білозір 
Майя 
Андріївна

07.05.2022

27.04.2023

 

Група

раннього віку

 

47.

Кравчук
Наомі
Олександрівна

15.07.2022

26.05.2023

 

Група

раннього віку

 

48.

Гаврон

 Дем‘ян

 Васильович

05.05.2022

24.07.2023

 

Група

раннього віку

 

49.

Чувпило

 Олексій Владиславович

03.11.2021

14.08.2023

 

Група

раннього віку

 

50.

Місяць

 Андрій Сергійович

04.01.2022

10.10.2023

 

Група

раннього віку

 

51.

Баглай Сергій Сергійович

16.12.2021

22.11.2023

 

Група

раннього віку

 

52.

Чекан

Анастасія Сергіївна

28.09.2021

15.01.2024

Батько учасник бойових дій

Група

раннього віку

 

53.

Джигалюк

 Натан Андрійович

11.02.2022

17.02.2024

 

Група

раннього віку

 

54.

Коханова

Емілія Володимирівна

17.02.2022

20.02.2024

 

Група

раннього віку

 

55.

Білозер

Микита Петрович

15.11.2021

25.02.2024

 

Група

раннього віку