Загальні відомості про ДНЗ

Квасилівський дошкільний  навчальний  заклад  (ясла - садок) 

Адреса: вул. Молодіжна буд.26, смт. Квасилів, Рівненський район, Рівненська область, 35350 тел. 20-41-94 E-mail: kvasuliv_sadok@ukr.net   Код ЄДРПОУ 25315035

Засновник: у 1984 році завод «Рівнесільмаш», з 1992 року - Квасилівська селищна рада.

Дата відкриття: 10 листопада 1984 р.

Квасилівський ДНЗ (ясла-садок) здійснює свою діяльність керуючись Конституцією України, Законами України « Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад, завданнями національної програми «Освіта. Україна XXI століття», Концепцією дошкільного виховання в Україні, іншим чинним законодавством та нормативно - правовими актами, які регламентують діяльність дошкільних навчальних закладів в Україні.

Cтатут  Квасилівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Квасилівської селищної ради Рівненського району Рівненської області  (нова редакція) зареєстрований від 08 листопада 2016 року.

Організаційно-правова форма -  комунальна організація (установа, заклад)

Виробничі, навчальні, трудові та соціально-економічні відносини у колективі закладу регулює колективний договір  укладений на основі чинного законодавства України та на основі узгоджених інтересів працюючих і уповноваженого власником органу - адміністрації Квасилівського ДНЗ (ясла-садок).

За рішенням Квасилівської селищної ради від 11 грудня 2015р. № 50 «Про визначення розпорядника бюджетних коштів нижчого рівня» Квасилівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)  Квасилівської селищної ради Рівненського району Рівненської області визначено розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня.

Наявна печатка, штамп, присвоєно ідентифікаційний код 25315035

Приміщення типове  розраховане на 14 груп.

Площа приміщення закладу 2328 м/кв.

Кількість дітей у Квасилівському ДНЗ (ясла-садок): - 335

Режим роботи: ДНЗ працює за п'ятиденним режимом роботи.

 Кількість груп, що функціонує: 14 груп з 10,5 год., одна чергова група з 12-ти год. перебуванням дітей з них:

Вікові групи дітей

Кількість груп

Кількість дітей

Режим роботи

Групи раннього віку  3-й рік життя

2

33

10.5 год.

Молодші групи        4-й рік життя

4

93

10.5 год.

Середні групи          5-й рік життя

4

102

10.5 год.

Старші групи           6-й рік життя

4

107

10.5 год.

Всього:

14

335

 

Для дітей дошкільного віку функціонує 1 чергова група з 12 год. режимом роботи (за заявами батьків, з роботою вихователів за графіком)

У дошкільному навчальному закладі функціонують:

 • музична зала з необхідним наповненням;
 • фізкультурна зала з обладнанням та інвентарем;
 • методичний кабінет - центр  методичної роботи з педагогічними кадрами дошкільного навчального закладу, наповнення якого здійснюється відповідно до Типового положення про методичний кабінет дошкільного навчального закладу (Наказ №1070 від 09 листопада 2010 року);
 •  медичний блок для обслуговування дітей: медичний кабінет, ізолятор, маніпуляційна, з обладнанням та матеріалами;
 • кабінет психолога - для забезпечення роботи психологічної служби;
 • комп'ютерний центр з оснащенням (комп'ютер, ксерокс, сканер, мультимедійний проектор, екран).
 • кабінет бухгалтерії для функціонування бухгалтерської служби

З метою створення розвивального простору, для всебічного розвитку дошкільників в холах, коридорах оснащені  виховні центри: «Права дитини», «Люби і знай свій рідний край - Квасилів» з історичною хронікою про минуле та сучасність селища Квасилів , «З вірою, надією і любов'ю до дітей» зі змінною тематикою, «Сім кольорів дитинства» із виставкою дитячих робіт,  та робіт виконаних колективно сім'ями вихованців з образотворчої діяльності, «Лялька-мотанка» оберіг людської душі.

У садку функціонує харчоблок, забезпечений технологічним обладнанням: 2 електроплити, духова шафа, 2 кип'ятильники води,  електросковорода, м'ясорубка, картоплечистка, овочерізка, холодильна камера, 3 холодильники,  1 морозильна камера, вентиляційна система, 3 ваги, необхідний посуд (каструлі, сковороди, миски, відра, ножі, розливні ложки тощо).

Пральний комплекс забезпечений двома пральними машинами, центрифугою, гладильним катком, ручними прасками.

Загальна площа земельної ділянки 1,4476 га (Наявний державний акт на право постійного користування земельною ділянкою Серія ЯЯ № 266360 від 27 грудня 2012 р.). Територія впорядкована, огороджена, озеленена, обладнана необхідними спорудами. На території розміщені: дитячі ігрові майданчики, спортивний майданчик, куточок лісу, городні ділянки, сад випускників. Обладнання на майданчиках відповідає росту і віку дітей, надійно і стійко закріплене. Наявні акти обстеження фізкультурного та іншого обладнання для безпечного використання в роботі з дітьми. Кожна група  на своєму майданчику має тіньовий навіс для захисту від сонця й опадів         

З метою охорони здоров'я дітей дошкільного віку під час їх перебування у дошкільному навчальному закладі, розроблений  Акт - паспорт відповідності санітарно-гігієнічним нормам та правилам, який визначає санітарно-епідеміологічні вимоги до умов і організації навчання, виховання, проживання, харчування, медичного забезпечення дітей у яслах-садку згідно до Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів затвердженого Накзом МОЗ України від 24.03.2016 № 234

Проблема закладу на 2017-2022 р.р.  «Формування основ національно-патріотичного виховання як засобу всебічного розвитку особистості майбутнього громадянина».  

             Головні завдання:

 •  збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров'я дитини;
 • виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, повага до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови; національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля;
 • формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду;
 • виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту;
 • здійснення соціально-педагогічного патронату сім'ї.

Основні показники діяльності У 1999 році заклад брав участь у Міжнародному проспекті «Європейська мережа шкіл сприяння здоров'ю». Протягом 2004-2006 років педагогічний колектив брав активну участь в експериментальній роботі з апробації Базової програми розвитку дитини дошкільного віку. 2007-2012 роки Квасилівський ДНЗ   опорний в районі та області з проблеми «Сучасні підходи до фізкультурно-оздоровчої роботи в умовах ДНЗ». Педагоги закладу    здобувають перемоги у районній виставці-ярмарці педагогічних ідей, представляють кращі педагогічні досвіди на методичну раду, беруть участь у конкурсі освітніх технологій, організованому журналом «Дошкільне виховання». В 2004 та 2012 роках заклад атестований з відзнакою. Неодноразово стає призером районного огляду-конкурсу «Кращий дошкільний навчальний заклад року»    На базі закладу постійно проходять районні заходи: методичні об'єднання, семінари-практикуми, школи ППД, майстер-класи, творча група методистів. ДНЗ став центром батьківського всеобучу сімей з дітьми дошкільного віку у селищі Квасилів. Заклад поповнився комп'ютерною технікою, мультимедійними засобами навчання, проведена робота по підключенню  до мережі «Інтернет».

Згідно з пунктом 4.3 Примірної інструкції з діловодства у дошкільних навчальних закладах вся документація у закладі систематизована у Номенклатуру справ Квасилівського ДНЗ (ясла-садок).

Заслужені нагороди колективу Квасилівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок)

Рік

Вид відзнаки

Ким видано

2016

Диплом

Сумським державним університетом педагогічному колективу Квасилівського ДНЗ (ясла-садок) за місце у 5% кращих навчальних закладів України  серед дошкільних начальних закладів учасників VI  конкурсу на кращий веб-сайт закладу у вебометричному рейтингу

2016

Грамота

Відділом освіти Рівненської районної державної адміністрації  колективу за високий рівень організації та проведення екологічної акції «Годівничка» та виховання бережливого ставлення до природи

2016

Почесна грамота

Відділом освіти Рівненської районної державної адміністрації  колективу за II місце в районному огляді-конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад року» (серед багатогрупових)

2015

Диплом

Центром фізичного здоров'я Рівненської обласної ради «Спорт  для всіх» колективу за I місце в обласному конкурсі «Спортивна зима»

2015

Грамота

Відділом освіти Рівненської районної державної адміністрації  колективу за ІII місце в районному огляді-конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад року»

2014

Грамота

Відділом освіти Рівненської районної державної адміністрації  колективу за І місце в районному огляді-конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад року»

2013

Грамота

Відділом освіти Рівненської районної державної адміністрації  колективу за І місце в районному огляді-конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад року»

2012

Відзнака

Рішення управління  освіти і науки  Рівненської обласної державної адміністрації: Квасилівський дошкільний навчальний заклад  (ясла-садок) атестований з відзнакою

2012

Почесна грамота

Відділом освіти Рівненської районної державної адміністрації  колективу за ІІ місце в огляді-конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад року»

2010

Грамота

Відділом освіти Рівненської районної державної адміністрації  колективу за І місце в районному огляді-конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад року»

2009

Грамота

Відділом освіти Рівненської районної державної адміністрації  колективу за І місце в огляді-конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад року»

2009

Грамота

Відділом освіти Рівненської районної державної адміністраціїРівненською районною організацією профспілки колективу за високий рівень організації навчально-виховного процесу, створення умов для всебічного і гармонійного розвитку дітей, збереження їх фізичного і духовного здоров'я та з нагоди 25-річчя з дня відкриття дошкільного закладу

2008

Грамота

Рівненською районною державною адміністрацією колективу за перемогу у ІІ етапі районного огляду-конкурсу предметно-ігрового середовища в ДНЗ

2008

Грамота

Відділом освіти Рівненської районної державної адміністраціїРівненською  районною організацією профспілки трудовому колективу за перемогу в огляді-конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад року»

2008

Почесна грамота

Рівненською обласною державною адміністрацією, управлінням освіти і науки,  Квасилівському дошкільному навчальному закладу, лауреату обласного конкурсу «Кращий дошкільний навчальний заклад року» за впровадження  інноваційних технологій особистісно орієнтовного спрямування

2007

Грамота

Відділом освіти Рівненської районної державної адміністрації колективу за І місце в районній виставці-конкурсі дидактичного посібника «Дидактична лялька»

2007

Грамота

Відділом освіти Рівненської районної державної адміністрації трудового колективу за ІІ місце в огляді-конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад року»

2007

Грамота

Відділом освіти Рівненської районної державної адміністрації, районною радою профспілки працівників освіти аматорському колективу за ІІ місце в ІІІ районному огляді-конкурсі художньої самодіяльності працівників освіти

2005

Грамота

Відділом освіти Рівненської районної державної адміністрації педагогічному колективу за І місце в огляді-конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад року»

2004

Відзнака

Рішення управління  освіти і науки  Рівненської обласної державної адміністрації: Квасилівський дошкільний навчальний заклад  (ясла-садок) атестований з відзнакою

2004

Грамота

Відділом освіти Рівненської районної державної адміністрації, районною радою працівників освіти і науки колективу за вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти та з нагоди 20-річчя дошкільного навчального закладу

2004

Почесна грамота

Рівненською районною державною адміністрацією, Рівненською районною радою  колективу за І місце в районному огляді-конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад року»

2003

Грамота

Рівненською обласною державною адміністрацією, управлінням освіти і науки колективу за ІІІ місце в обласному конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад року»

2003

Грамота

Рівненською районною державною адміністрацією, Рівненською районною радою  колективу за ІІ місце в районному огляді-конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад року»

2002

Диплом

Відділом освіти Рівненської районної державної адміністрації, організацією профспілки працівників освіти колективу за перемогу в огляді-конкурсі на звання «Кращий дошкільний навчальний заклад 2002 року»