Вас вітає Квасилівський ЗДО
(ясла-садок)

Діти 3-го року життя

(народжені з 01 вересня 2014 року по 31 серпня 2015 року)

 

№ з/п

П І П

Дата

народження

Дата реєстрації

Пільги

Бажана група зарахування

Примітка

1.       

Савчук

Віктор

Сергійович

30.11.14

02.01.2015

 

Молодша група

 

2.       

Максименко

Анна

Сергіївна

19.11.14

23.01.2015

 

Молодша група

 

3.       

Середа

Аліна

Олександрівна

24.09.14

28.01.2015

 

Молодша група

 

4.       

Корнійчук

Златослава

Віталіївна

23.01.15

11.02.2015

 

Молодша група

 

5.       

Костюк

Євгеній

Володимирович

02.09.14

12.02.2015

 

Молодша група

 

6.       

Шевцова

Кіра

Романівна

09.01.15

16.02.2015

 

Молодша група

 

7.       

Шпарук

Владислав

Романович

08.12.14

18.02.2015

 

Молодша група

 

8.       

Іващук

Емілія

Олександрівна

12.05.15

24.02.2015

 

Молодша група

 

9.       

Чумак
Мілана
Валеріївна

17.01.15

16.03.2015

багатодітна сім'я

Молодша група

 

10.   

Азізова
Софія
Русланівна

07.02.15

17.03.2015

 

Молодша група

 

11.   

Козак
Давид
Дмитрович

07.03.15

20.03.2015

 

Молодша група

 

12.   

Кашинський
Назар
Олександрович

26.11.14

24.03.2015

 

Молодша група

 

13.   

Кравчук
Олексій
Романович

18.03.15

26.03.2015

 

Молодша група

 

14.   

Тихий
Артем
Миколайович

05.09.14

29.03.2015

 

Молодша група

 

15.   

Довжик
Іван
Володимирович

29.10.14

27.04.2015

 

Молодша група

 

16.   

Коцюк 
Роман
Сергійович

03.04.15

30.04.2015

 

Молодша група

 

17.   

Коцюк
Андрій
Сергійович

03.04.15

30.04.2015

 

Молодша група

 

18.   

Патаєвич
Анна
Романівна

06.04.15

30.04.2015

 

Молодша група

 

19.   

Зінчук
Олександр
Олегович

02.05.15

14.05.2015

 

Молодша група

 

20.   

Владімірова
Яна
Максимівна

07.05.15

02.06.2015

 

Молодша група

 

21.   

Сукеник
Гліб
Миколайович

15.05.15

04.06.2015

 

Молодша група

 

22.   

Жабчик
Даниїл
Володимирович

25.05.15

10.06.2015

багатодітна сім'я

Молодша група

 

23.   

Нікуліна
Анастасія
Олександрівна

28.04.15

11.06.2015

 

Молодша група

 

24.   

Кравчук
Юрій
Олександрович

14.04.15

12.06.2015

 

Молодша група

 

25.   

Добей
Каміла
Ігорівна

23.05.15

23.06.2015

 

Молодша група

 

26.   

Добей
Дмитро
Ігорович

23.05.15

23.06.2015

 

Молодша група

 

27.   

Лінчук
Давид
Юрійович

22.06.15

27.07.2015

 

Молодша група

 

28.   

Куцель
Анастасія
Вікторівна

13.07.15

27.07.2015

 

Молодша група

 

29.   

Нестерчук
Кароліна
Віталіївна

06.07.15

27.07.2015

дитина працівника ДНЗ

Молодша група

 

30.   

Симонець
Соломія
Вікторівна

30.06.15

28.07.2015

 

Молодша група

 

31.   

Курінний
Микола
Олександрович

15.07.15

28.07.2015

Батько учасник бойових дій

Молодша група

 

32.   

Корженко
Емілія
Дмитрівна

03.07.15

29.07.2015

 

Молодша група

 

33.   

Чуманевич
Дамір
Олександрович

22.07.15

30.07.2015

 

Молодша група

 

34.   

Пилипей
Назар
Сергійович

01.06.15

03.08.2015

 

Молодша група

 

35.   

Цеклар
Світлана
Василівна

21.07.15

07.08.2015

 

Молодша група

 

36.   

Герба
Анастасія
Олександрівна

27.07.15

10.08.2015

 

Молодша група

 

37.   

Новачук
Анна
Василівна

03.07.15

15.08.2015

 

Молодша група

 

38.   

Радостєв
Олександр
Валентинович

07.06.15

17.08.2015

 

Молодша група

 

39.   

Лазаревич
Марк
Юрійович

24.06.15

18.08.2015

 

Молодша група

 

40.   

Іванисько
Катерина
Олексіївна

01.08.15

20.08.2015

 

Молодша група

 

41.   

Тишкун
Роман
Миколайович

05.08.15

21.08.2015

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Молодша група

 

42.   

Панчук
Владислава
Юріївна

19.08.15

26.08.2015

 

Молодша група

 

43.   

Синяк
Дарина
Андріївна

17.08.15

30.08.2015

 

Молодша група

 

44.   

Галабурда 
Мія
Михайлівна

15.05.15

02.09.2015

 

Молодша група

 

45.   

Токарчук
Назар
Андрійович

11.04.15

03.09.2015

 

Молодша група

 

46.   

Цимбалюк
Варвара
Олександрівна

27.08.15

08.09.2015

 

Молодша група

 

47.   

Берник
Вікторія
Олександрівна

31.08.15

08.09.2015

 

Молодша група

 

48.   

Островський
Владислав
Олександрович

07.07.15

10.09.2015

 

Молодша група

 

49.   

Колоша
Анастасія
Іванівна

18.02.15

10.09.15

 

Молодша група

 

50.   

Коваль
Карина
Олександрівна

27.07.15

14.09.2015

 

Молодша група

 

51.   

Козлова
Мілана
Артемівна

08.08.15

15.09.2015

 

Молодша група

 

52.   

Довмат
Злата
Василівна

02.08.15

16.09.2015

 

Молодша група

 

53.   

Рожко
Тарас
Юрійович

05.01.15

16.09.2015

 

Група

раннього віку

 

54.   

Грицуняк
Аріна
Анатоліївна

04.08.15

23.09.2015

 

Молодша група

 

55.   

Панчук
Артем
Дмитрович

10.08.15

24.09.2015

 

Молодша група

 

56.   

Казмірчук
Назар 
Івнанович

20.08.15

28.09.2015

 

Молодша група

 

57.   

Булботка
Орест
Дмитрович

27.10.14

28.09.2015

 

Молодша група

 

58.   

Купець
Вікторія
Андріївна

19.08.15

29.09.2015

 

Молодша група

 

59.   

Степанюк
Наталія
Григоріївна

03.08.15

29.09.2015

 

Молодша група

 

60.   

Марчук
Максим
Валентинович

05.08.15

30.09.2015

 

Молодша група

 

61.   

Назарова
Тіна
Дмитрівна

21.08.15

12.10.2015

 

Молодша група

 

62.   

Забіяка
Уляна
Сергіївна

14.07.15

28.10.2015

 

Молодша група

 

63.   

Семенюк
Богдан
Іванович

18.05.15

31.10.2015

 

Молодша група

 

64.   

Довмат
Захар
Ігорович

27.08.15

31.10.2015

 

Молодша група

 

65.   

Мельничук
Христина
Дмитрівна

12.03.15

14.11.2015

 

Молодша група

 

66.   

Мітлош
Тимофій
Андрійович

10.08.15

16.11.2015

 

Молодша група

 

67.   

Давидова
Даніелла
Олегівна

06.08.15

17.11.2015

дитина працівника дошкільного закладу

Молодша група

 

68.   

Науменко
Микола
Сергійович

27.08.15

26.11.2015

 

Молодша група

 

69.   

Садовнік
Тимофій
Тарасович

11.02.15

07.12.2015

 

Молодша група

 

70.   

Борисовець
Марія
Тимофіївна

28.08.15

15.12.2015

 

Молодша група

 

71.   

Кравчук
Мирон
Анатолійович

03.06.15

23.12.2015

 

Молодша група

 

72.   

Семенюк
Андрій
Андрійович

20.07.15

25.01.2016

 

Молодша група

 

73.   

Волощук
Іван
Володимирович

05.07.15

04.03.2016

 

Молодша група

 

74.   

Кушнір
Віра
Сергіївна

13.04.15

22.03.2016

 

Молодша група

 

75.   

Ющук
Анна
Максимівна

31.08.15

25.03.16

 

Молодша група

 

76.   

Пасічник 
Артем
Іванович

12.05.15

21.04.2016

 

Молодша група

 

77.   

Рибчинський 
Максим
Олександрович

22.11.14

06.06.2016

 діти одиноких батьків (вдів і вдівців)

Молодша група

 

78.   

Дибчук
Вікторія
Євгенівна

14.05.15

13.09.2016

 

Молодша група

 

79.   

Климчук
Соломія
Ігорівна

16.08.15

24.11.2016

 

Молодша група

 

80.   

Москалюк
Ігор
Олександрович

07.10.14

10.12.2016

 

Молодша група

 

81.   

Цокало
Роман
Сергійович

21.08.2015

14.06.2017 

 

Молодша група

 

82.   

Мельник
Марк
Дмитрович

17.05.2015

11.09.2017

 

Молодша група

 

83.   

Савич
Іван
Юрійович

27.05.2015

27.09.2017 

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Молодша група

 

84.   

Кондрашина
Кіра
Миколаївна

01.03.2015

23.10.2017

внутрішньо-переміщена особи з району проведення антитерористичної операції

Молодша група

 

85.   

Волощук
Андрій
Володимирович

29.01.2015

09.11.2017

 

Молодша група

 

86.

Іванов
Владислав
Валерійович

20.05.2015

14.11.2017

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Молодша група

 

87.

Тижук
Вероніка
Сергіївна

06.06.2015

 09.12.2017

 

 

Молодша група

 

88.

Манчук 
Олександра
Валентинівна

  07.01.2015

 

 02.01.2018

 

Молодша група

 

89.

Стіхун
Анастасія
Русланівна

   25.11.2014

  08.02.2018

 

Молодша група

 

90.

Тищук
Андрій
Олексанрович

    28.04.2015

   01.03.2018

перевод Рівне

Молодша група

 

91

Фаєнко
Вікторія
Віталіївна

    02.11.2014

   5.05.2018 

пільга відповідно до положення

Молодша група

 

Версія для друку

Інформація про використання публічних коштів

Корисне