Діти 3-го року життя


Діти 3-го року (01вересня 2018-31 серпня 2019)

№ з/п

П І П

Дата

народження

Дата реєстрації

Пільги

Бажана група зарахування

Примітка

1.

Денисюк
Дем"ян
Анатолійович

21.11.2018

07.12.2018 

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

2.

Дуднік
Олег
Олегович

05.12.2018

19.12.2018

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

3.

Ярмольчук
Дарина
Максимівна

15.01.2019

28.01.2019

 

Група

раннього віку

 

4.

Крам
Анастасія
Василівна

19.11.2018

08.02.2019

 

Група

раннього віку

 

5.

Горячий
Данило
Олегович

20.02.2019

06.03.2019

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

6.

Поцекайло
Варвара
Іванівна

11.03.2019

21.03.2019

 

Група

раннього віку

 

7.

Рибачик
Анастасія
Олександрівна

24.04.2019

03.05.2019

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

8.

Ковальчук
Андрій
Романович

02.06.2019

06.06.2019

 

Група

раннього віку

 

9.

Вознюк
Данило
Олександрович

31.12.2018

09.06.2019

 

Група

раннього віку

 

10.

Симонець 
Матвій
Вікторович

30.06.2019

13.06.2019

 

Група

раннього віку

 

11.

Казмірчук
Валерія
Володимирівна

17.05.2019

14.06.2019

 

Група

раннього віку

 

12.

Данилюк
Костянтин 
Вікторович

16.06.2019 

 19.06.2019

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

13.

Ярмолюк
Артем 
Андрійович

12.06.2019

26.06.2019

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

14.

Мазурок
Софія 
Денисівна

21.06.2019

26.06.2019

 

Група

раннього віку

 

15.

Ковалевська
Наталія 
Романівна

07.06.2019

29.06.2019

 

Група

раннього віку

 

16.

Погонський
Олександр
Віталійович

19.03.2019

07.07.2019

 

 

 

17.

Гончарук
Артем
Олександрович

30.06.2019

09.07.2019

 

 

 

18.

 

 

 

 

Група

раннього віку

 

19.

Хіль
Соломія
Юріївна

05.06.2019

 

13.07.2019

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

20.

Лищун
Поліна
Сергіївна

08.07.2019

17.07.2019

 

 

 

21.

Бабич
Владислав
Андрійови

17.07.2019

25.07.2019 

 

Група

раннього віку

 

22.

Філіпчук
Мілана
Олексіївна

21.07.2019

29.07.2019

 

Група

раннього віку

 

23.

Гаврильчик
Уляна
Юріївна

10.07.2019

30.07.2019

 

Група

раннього віку

 

24.

Коновеєва
Поліна
Сергіївна

29.07.2019

31.07.2019

 

Група

раннього віку

 

25.

Давидова
Емануелла
Олегівна

01.10.2018

06.08.2019

 

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

26.

Пуремчук
Поліна
Олегівна

13.07.2019

12.08.2019

 

Група

раннього віку

 

27.

Боболович
Марія
Михайлівна

09.05.2019

19.08.2019

Пільга 

Група

раннього віку

 

28.

Кононець
Емір
Віталійович

28.01.2019

19.08.2019

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

29.

Мартиновський 
Владислав
Андрійович

20.07.2019

19.08.2019 

 

Група

раннього віку

 

30.

Морох
Аміна
Русланівна

14.07.2019

21.08.2019

 

Група

раннього віку

 

31.

Жолобчук
Олександр
Сергійович

13.08.2019

    03.09.2019

 

 

Група

раннього віку

 

32.

Корольчук
Андрій
Назарійович

20.08.2019

20.09.2019

 

Група

раннього віку

 

33.

Гай
Марія
Олександрівна

21.03.2019

25.09.2019

 

Група

раннього віку

 

34.

Коваль
Юрій
Михайлович

23.04.2019

18.10.2019

 

Група

раннього віку

 

35.

Бондарчук
Валерія
Олександрівна

26.12.2018

06.11.2019

 

Група

раннього віку

 

36.

Галабурда
Лев
Михайлович

24.03.2019

11.12.2019

 

Група

раннього віку

 

37.

Мельнічук
Захар
Олександрович

01.07.2019

14.06.2020

 

Група

раннього віку

 

38.

Безменський
Олексій
Сергійович

31.05.2019

04.09.2020

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

39.

Алієва
Аміна
Ельмірівна

25.07.2019

17.09.2020

 

Група

раннього віку

 

40.

Клімова
Анастасія
Олексіївна

20.08.2019

08.02.2021

 

Група

раннього віку

 

41.

Петрук
Тіна
Іванівна

31.03.2019

11.03.2021

 

Група

раннього віку

 

42.

Петровець
Дарина
Олександрiвна

20.03.2019

13.05.2021

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку