Діти 2-го року життя

 

Діти 2-го року (01 вересня  2019 - 31 серпня 2020)

 

№ з/п

П І П

Дата

народження

Дата реєстрації

Пільги

Бажана група зарахування

Примітка

1.

Остапчук 
Олександр 
Сергійович

10.09.2019

30.09.2019

 

Група

раннього віку

 

2.

Теленько
Катерина
Василівна

09.09.2019

06.10.2019

 

Група

раннього віку

 

3.

Борисовець
Богдан
Андрійович

25.09.2019

19.10.2019

 

Група

раннього віку

 

4.

Пікалюк
Іван
Борисович

04.10.2019

22.10.2019

 

Група

раннього віку

 

5.

Грицишина
Соломія
Володимирівна

16.10.2019

25.10.2019

 

Група

раннього віку

 

6.

Поляков
Олександр
Валерійович

24.10.2019

2019-10-29 

 

Група

раннього віку

 

7.

Величко
Артем
Олегович

01.10.2019

2019-10-30 

 

Група

раннього віку

 

8.

Тильчик
Макар
Сергійович

05.11.2019

14.11.2019

 

Група

раннього віку

 

9.

Головата
Софія
Ярославівна

30.10.2019

18.11.2019

 

Група

раннього віку

 

10.

Тижук
Денис
Сергійович

13.11.2019

27.11.2019 

 

Група

раннього віку

 

11.

Прокопець
Кароліна
Віталіївна

12.09.2019

02.12.2019 

 

Група

раннього віку

 

12.

Северинчук
Анна
Михайлівна

20.11.2019

06.12.2019

 

Група

раннього віку

 

13.

Лясковець
Микола
Олександрович

11.12.2019

16.12.2019


 

Група

раннього віку

 

14.

Берташ
Михайло
Андрійович

21.11.2019

17.12.2019

 

Група

раннього віку

 

15.

Бакай
Микола
Дмитрович

19.12.2019

23.12.2019

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

16

Денисюк
Марк
Артурович

31.12.2019

17.01.2020 

Дитина працівника ДНЗ

Група

раннього віку

 

17

Камінська 
Уляна
Романівна

25.12.2019

22.01.2020


 

Група

раннього віку

 

18

Трофімчук
Владислава
Олександрівна

18.12.2019

23.01.2020

 

Група

раннього віку

 

19

Остапчук
Артем
Сергійович

22.11.2019

24.01.2020 

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

20.

Лавренчук
Артем
Сергійович

04.01.2020

28.01.2020

 

Група

раннього віку

 

21.

Панчук 
Анастасія
Олександрівна

08.01.2020

30.01.2020

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

22.

Місюра
Анна
Назарівна

21.01.2020

03.02.2020 

 

Група

раннього віку

 

23.

Ісаченко
Дарина
Сергіївна

14.11.2019

04.02.2020

 

Група

раннього віку

 

24.

Гаврилюк
Артем
Романович

02.01.2020

05.02.2020

 

Група

раннього віку

 

25.

Довгалюк
Евеліна
Іванівна

10.09.2019

10.02.2020

 

Група

раннього віку

 

26.

Личманюк
Анастасія
Валентинівна

19.01.2020

17.02.2020

Дитина працівника ДНЗ

Група

раннього віку

 

27.

Карпюк
Ксенія
Юріївна

16.02.2020

20.02.2020

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

28.

Максименко
Владислав
Сергійович

26.12.2019

24.02.2020

 

Група

раннього віку

 

29.

Нестерук
Мілана
Володимирівна

13.01.2020

01.03.2020 

 

Група

раннього віку

 

30.

Данилюк
Нана
Романівна

19.09.2019

01.03.2020

 

Група

раннього віку

 

31.

Кінах
Соломія
Олексіївна

11.02.2020

05.03.2020

 

Група

раннього віку

 

32.

Кошин
Дмитро
Сергійович

13.12.2019

13.03.2020

 

Група

раннього віку

 

33.

Забіяка
Меланія
Сергіївна

22.01.2020

17.03.2020

 

Група

раннього віку

 

34.

Мартинюк
Макар
Русланович

04.03.2020

18.03.2020

 

Група

раннього віку

 

35.

Вертелецька 
Єва
Олександрівна

19.02.2020

30.03.2020

 

Група

раннього віку

 

36.

Петрук
Юлія
Юріївна

13.04.2020

17.04.2020

 

Група

раннього віку

 

37.

Савчук
Вікторія
Володимирівна

17.03.2020

20.04.2020

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

38.

Грицак
Максим
Віталійович

03.04.2020

21.04.2020 

 

Група

раннього віку

 

39.

Шевчук
Лук'ян
Антонович

15.04.2020

23.04.2020 

 

Група

раннього віку

 

40.

Винокур
Роман
Дмитрович

13.03.2020

27.04.2020 

 

Група

раннього віку

 

41.

Петрук
Максим
Михайлович

23.04.2020

30.04.2020

 

Група

раннього віку

 

42.

Занічковська
Єва
Юріївна

14.04.2020

30.04.2020

 

Група

раннього віку

 

43.

Радкевич
Вікторія
Олександрівна

22.09.2019

06.05.2020

 

Група

раннього віку

 

44.

Тинна
Дарина
Олександрівна

09.03.2020

06.05.2020

 

Група

раннього віку

 

45.

Рубежна
Мілана
Ільгарівна

04.05.2020

11.05.2020

 

Група

раннього віку

 

46.

Мельник
Лука
Олексійович

04.03.2020

15.05.2020

 

Група

раннього віку

 

47.

Войтишин
Емма
Андріївна

03.06.2020

09.06.2020

 

Група

раннього віку

 

48.

Сава
Андрій
Михайлович

05.11.2019

10.06.2020

Батьки знаходяться надержавному забезпеченні , у зв'язку з інвалідністю

Група

раннього віку

 

49.

Голуб
Назар
Володимирович

09.04.2020

11.06.2020

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

50.

Грицюк
Андрій
Олександрович

10.06.2020

17.06.2020

 

Група

раннього віку

 

51.

Хомич
Владислав
Андрійович

08.06.2020

18.06.2020

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

52.

Єфімчук
Естер
Василівна

11.02.2020

19.06.2020

 

Група

раннього віку

 

53.

Карінцев
Владислав
Сергійович

14.06.2020

22.06.2020

 

Група

раннього віку

 

54.

Ілиняк
Анна
Тарасівна

23.06.2020

01.07.2020

 

Група

раннього віку

 

55.

Якимів
Марк
Андрійович

30.06.2020

08.07.2020

 

Група

раннього віку

 

56.

Стафійчук 
Варвара
Вадимівна

27.06.2020

15.07.2020

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

57.

Голуб
Макар
Віталійович

17.06.2020

21.07.2020

 

Група

раннього віку

 

58.

Ткачук
Роман
Іванович

29.05.2020

22.07.2020

 

Група

раннього віку

 

59.

Смочек 
Давид
Олександрович

28.07.2020

15.08.2020

 

Група

раннього віку

 

60.

Фіщук
Єва
Вадимівна

19.08.2020

02.09.2020

 

Група

раннього віку

 

61.

Чумак
Артур
Валерійович

13.05.2020

04.09.2020

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

62.

Мичко
Меланія
Вадимівна

27.03.2020

10.09.2020

 

Група

раннього віку

 

63.

Кузько
Аліса
Олександрівна

01.08.2020

07.10.2020

 

Група

раннього віку

 

64.

Китун
Лія
Вадимівна

10.07.2020

15.11.2020 

 

Група

раннього віку

 

65.

Дем'янчук
Даміан
Вадимович

22.08.2020

19.11.2020

 

Група

раннього віку

 

66.

Усік
Тадей
Іванович

23.06.2020

20.11.2020

 

Група

раннього віку

 

67.

Кот
Дмитро
Олександрович

27.08.2020

08.12.2020

 

Група

раннього віку

 

68.

Нестерчук
Анна
Анатоліївна

16.09.2019

21.12.2020

 

Група

раннього віку

 

69.

Рассказова
Діана
Олександрівна

27.11.2019

21.12.2020

 

 

Група

раннього віку

 

70.

Ясногурський
Крістофер
Дмитрович

24.07.2020

09.01.2021

 

Група

раннього віку

 

71.

Даріна
Єва
Василівна

06.07.2020

04.02.2021

 

Група

раннього віку

 

72.

Михалюк
Євангеліна
Володимирівна

05.04.2020

25.02.2021

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

73.

Гавриш Ніколь Русланівна

 

19.06.2020

09.04.2021

 

Група

раннього віку

 

74.

Пожарська
Христина
Романівна

08.07.2020

22.04.2021

 

Група

раннього віку

 

75.

Котовець
Марко
Васильович

12.03.2020

06.05.2021

 

Група

раннього віку

 

76.

Прушковська
Вікторія
Сергіївна

23.11.2019

11.05.2021

 

Група

раннього віку

 

77.

Марченко
Єгор
Максимович

06.11.2019

17.06.2021 

 

Група

раннього віку