Решетнік Юлія Леонідівна

 РЕШЕТНІК ЮЛІЯ ЛЕОНІДІВНА

У 2005 році закінчила Рівненський медичний коледж. У Квасилівському ЗДО (ясла-садок) працює з 2010 року. Володіє глибокими знаннями анатомії, фізіології вікової, санітарії і гігієни. Має достатній рівень професійної підготовки, ініціативи, творчості. Досконало володіє методами виховання та розвитку дошкільників, інноваційними здоров'яформувальними, здоров'язбережувальними технологіями. Забезпечує високу якість та результативність своєї праці. Організовує і розробляє власні пропозиції щодо вдосконалення фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному закладі. Підвищує рівень санітарної грамотності педколективу. Контролює стан здоров'я дітей, дає рекомендації по організації загартування їх організму, фізичного розвитку, збереження і зміцнення здоров'я, опираючись на положення і рекомендації Міністерства охорони здоров'я та Міністерства освіти і науки, власного практичного досвіду. Постійно працює над підвищенням професійної майстерності шляхом самоосвіти. Проводить широку просвітницьку роботу серед батьків та дітей з проблеми «Здоровий спосіб життя - в кожну сім'ю».

Активно співпрацює з обласним Центром здоров'я. Працює над проблемою зниження захворюваності серед дошкільників, впроваджуючи нетрадиційні методи оздоровлення. Активно впроваджує, навчає та ділиться досвідом і здобутками з молодими колегами, компетентна при наданні консультацій. Постійно взаємодіє з дітьми та батьками, педагогами, особливо з хворими дітьми, вміє встановити контакт з новими дітьми. Терпляче і коректно роз'яснює про шкоду, яку заподіює відмова від щеплень, своєчасно реагує на сигнали педагогів про зміни у поведінці дітей. Багато уваги приділяє організації харчування дітей у закладі. Вимоглива до себе, дисциплінована та відповідальна, користується авторитетом серед колег, батьків.

Медичний стаж - 17 років

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст першої категорії.

Улюблений  вислів: «Єдина краса, яку я знаю - здоров'я»
Сенс життя: «Жити в гармонії з природою, спираючись  на її цілющі сили - дорога до прекрасного здоров'я і щастя в житті»