Обгрунтування технічних, якісних характеристик предмета закупівлі - ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти

Квасилівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)

Рівненської міської ради

 

ДК 021:2015: 15540000-5  Сирні продукти 

(Сир кисломолочний 9% жирності, сир твердий 50% жирності)

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

31.12.2021 р.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 “Про ефективне використання коштів” (у редакції постанови  Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1266) надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-31-002977-c

Процедура закупівлі: Відкриті торги

Назва закупівлі: ДК 021:2015: 15540000-5  Сирні продукти  (Сир кисломолочний 9% жирності, сир твердий 50% жирності)

Очікувана вартість предмета закупівлі: 376500,00грн

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Сир кисломолочний 9% жирності:

 Сир кисломолочний повинен мати вміст жиру 9%, відповідати ДСТУ.

Повинен мати білий або злегка кремовий колір, з ніжним кисло - молочним смаком, ніжна пухка консистенція, без сторонніх запахів, без виділення сироватки. Не повинно бути ознак забруднення, плісняви. Упаковка з чистою поверхнею, без забруднень. Запах, колір та консистенція продукту після відкривання упаковки притаманна даному молочному продукту. Сир кисломолочний  розфасований в разову індивідуальну упаковку, дозволену для контакту з молочними продуктами та  до використання у молочній промисловості, чисту з відповідним маркуванням.

Сир твердий 50% жирності:

Сир твердий з коров’ячого молока,  відповідно ДСТУ жирністю 50 %, з рівним міцним покриттям без пошкоджень. Не повинно бути сторонніх запахів, присмаку гіркоти, плісняви. Сир твердий в разовій індивідуальній упаковці виробника. Для харчування дітей використовується тільки сир з натурального коров’ячого молока. Сир розфасований в полімерну упаковку, дозволену для контакту з харчовими/молочними продуктами і до використання у молочній промисловості, чисту з відповідним маркуванням. Запах, колір та консистенція  притаманна даному продукту.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Загальна кількість необхідного до закупівлі обсягу: сир кисломолочний 9% жирності, сир твердий 50% жирності сформована виходячи із його обсяу, спожитого Квасилівським закладом дошкільної освіти (ясла-садок) Рівненської міської ради), за 2021 рік. Очікувана вартість предмета закупівлі передбачена кошторисом та річним планом закупівель на 2022 рік, ґрунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар. Відповідно до розрахунків вартості: сир кисломолочний 9% жирності – 2000кг, сир твердий 50%  - 550кг проведених у відповідності до ч. 4 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» шляхом ринкових консультацій з метою аналізу ринкової ціни на товар, з урахуванням видатків замовника, очікувана вартість процедури закупівлі складатиме 376500,00 грн. з ПДВ. Ціна за одиницю товару перебуває в межах діапазону показників, актуальних на момент оприлюднення закупівлі, ринкових цін на відповідний вид м’яса на території України. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі Прозоро маркет.