Обгрунтування технічних, якісних характеристик предмета закупівлі - ДК 021:2015: 15220000-6 Риба морожена хек

Квасилівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)

Рівненської міської ради

 

ДК 021:2015 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені 

(Риба морожена хек)

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

24.12.2021 р.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 “Про ефективне використання коштів” (у редакції постанови  Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1266) надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-24-015414-c

Процедура закупівлі: Спрощена закупівля

Назва закупівлі: ДК 021:2015 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені  (Риба морожена хек)

 

Очікувана вартість предмета закупівлі: 123200,00грн

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Тушки риби (частини тушок) з чистою поверхнею, природного забарвлення, без механічних пошкоджень. Допускається наявність збитої луски. Консистенція щільна, властива рибі певного виду; після дефростації може бути ослаблою, але не трухлявою. Запах повинен нагадувати запах свіжої риби. Розбирання риби має бути правильним. Консистенцію риби визначають після її розморожування до температури від 0 до +5° С. Не допускаються: потьмяніла поверхня,  проколи, порізи, зриви шкіри, поламані зяброві кришки, пожовтіння шкіряного покриву. У глазурованій мороженій рибі або морожених блоках визначають якість та кількість глазурі. Глазур повинна рівномірно покривати поверхню риби або блоку. Маса глазурі не повинна бути меншою за 2-4% до маси риби або блоку.

Не допускається продукція заморожена більше одного разу.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Загальна кількість необхідного до закупівлі обсягу Риби мороженої хек  сформована виходячи із його обсяу, спожитого Квасилівським закладом дошкільної освіти (ясла-садок) Рівненської міської ради), за 2021 рік. Очікувана вартість предмета закупівлі передбачена кошторисом та річним планом закупівель на 2022 рік, ґрунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар. Відповідно до розрахунків вартості Риба морожена хек- 1400 кг проведених у відповідності до ч. 4 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» шляхом ринкових консультацій з метою аналізу ринкової ціни на товар, з урахуванням видатків замовника, очікувана вартість процедури закупівлі складатиме 123200,00 грн. з ПДВ. Ціна за одиницю товару перебуває в межах діапазону показників, актуальних на момент оприлюднення закупівлі, ринкових цін на відповідний вид м’яса на території України. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі Прозоро маркет.