Обгрунтування технічних, якісних характеристик предмета закупівлі - ДК 021:2015: 15110000-2 М'ясо

Квасилівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)

Рівненської міської ради

 

ДК 021:2015: 15110000-2  М'ясо 

(М’ясо яловичини обвальне (без кістки) 1 категорії охолоджене, філе куряче охолоджене, тушка курчат бройлерів охолоджена)

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

23.12.2021 р.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 “Про ефективне використання коштів” (у редакції постанови  Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1266) надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-22-021127-c

Процедура закупівлі: Відкриті торги

Назва закупівлі: ДК 021:2015: 15110000-2  М'ясо (М’ясо яловичини обвальне (без кістки) 1 категорії охолоджене, філе куряче охолоджене, тушка курчат бройлерів охолоджена)

Очікувана вартість предмета закупівлі: 476000.00грн

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Яловичина повинна відповідати умовам ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі. Яловичина перша категорія, м’якоть з відповідних частин торгового відрубу (тазостегновий, поперековий, спинний, лопатковий, плечовий) першого сорту, не дозволено наявності подрібнених кісток, цілих тіл хребців, поверхня чиста, незавітрена, без ослизнювання; колір від світло-червоного до червоного, запах доброякісного м'яса, без стороннього запаху.

Філе куряче охолоджене повинно відповідати ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі. Філе куряче охолоджене, без шкіри та кісток охолоджене, без льодяної глазурі та снігу. Не ушкоджене, ціле.  Консистенція охолодженого м’яса: м’язи щільні, пружні; якщо натиснути пальцем ямка, що утворилася, швидко вирівнюється колір м’язової тканини блідо-рожевий з рожевим відтінком, запах властивий доброякісному м’ясу птиці, без сторонніх запахів.

Тушка курчат бройлерів охолоджена повинна відповідати умовам  ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі. М’язи тушки охолоджені, добре розвинуті. Форма грудної клітки кругла. Міститься підшкірний жир на животі, грудній клітині та спині. Кіль грудної кістки не виділяється. Тушки повинні бути, обезкровлені, чисті, без залишків пір’я, пуху, пеньків, без крововиливів, п’ятен ,без сторонніх запахів.

Постачання продуктів здійснюється у відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я від 17.04.2006 N 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах».

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Загальна кількість необхідного до закупівлі обсягу м’яса сформована виходячи із його обсяу, спожитого Квасилівським закладом дошкільної освіти (ясла-садок) Рівненської міської ради), за 2021 рік. Очікувана вартість предмета закупівлі передбачена кошторисом та річним планом закупівель на 2022 рік, ґрунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар. Відповідно до розрахунків вартості м’яса (м’ясо яловичини обвальне (без кістки) 1 категорії охолоджене - 1000 кг, філе куряче охолоджене – 2000кг, тушка курчат бройлерів охолоджена – 800кг) проведених у відповідності до ч. 4 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» шляхом ринкових консультацій з метою аналізу ринкової ціни на товар, з урахуванням видатків замовника, очікувана вартість процедури закупівлі складатиме 476000,00 грн. з ПДВ. Ціна за одиницю товару перебуває в межах діапазону показників, актуальних на момент оприлюднення закупівлі, ринкових цін на відповідний вид м’яса на території України. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі Прозоро маркет.