Степанюк Ірина Михайлівна

Народилася у селі Уїздці Здолбунівського району Рівненської області. У 2002 році закінчила Квасилівську загальноосвітню школу 1-3 ступеня.  У тому ж році вступила до Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу. У 2006 році закінчила навчання та здобула атестат «Молодшого спеціаліста» за спеціальністю - вчитель початкових класів.

У 2010 році працювала в дитячому садку с. Олександрія Рівненської області на посаді вихователя. Працювала в Квасилівському ДНЗ (ясла садок) на посаді помічника вихователя з 2017 року. У 2019 році вступила до Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, де здобуває диплом «Бакалавра» за спеціальністю «дошкільна освіта з початковим навчанням». У 2019 році була переведена на посаду вихователя молодшої групи Квасилівського ДНЗ (ясла-садок).

За час роботи зарекомендувала себе як хороший фахівець з дошкільного виховання, досягає належних результатів у роботі. Добре засвоїла вимоги нового Базового компонента дошкільної освіти, Програми «Я у Світі». Знає нормативно-правові документи в галузі освіти, результати досліджень психолого-педагогічних наук. Забезпечує засвоєння вихованцями змісту програми з усіх освітніх ліній. Знає основи педагогіки, психології, дитячої та вікової фізіології. Вміє вирішувати педагогічні проблеми,  встановлювати контакт з вихованцями, батьками, колегами по роботі.  Знає сучасні вимоги до підготовки і проведення занять в дошкільному закладі. В освітньому процесі використовує інноваційні технології,  кращий передовий педагогічний досвід, бере активну участь у його поширенні. Для всебічного розвитку кожної дитини створює сприятливе предметно-ігрове розвивальне середовище. Багато уваги приділяє формуванню життєвої компетенції дошкільників в усіх сферах життєдіяльності. Вміє зацікавити дітей, домагається ефективного засвоєння ними знань з різних освітніх ліній, розділів програми.  

Працює над індивідуальною проблемою самоосвіти «Дидактична наочність як засіб розвитку мови та мовленнєвого спілкування дошкільників». Постійно вдосконалює свій професійний рівень шляхом самоосвіти. Бере активну участь у громадському житті дошкільного закладу.  Проводить цікаві свята і розваги для дітей, професійно виконує ролі дійових персонажів.

Додержується педагогічної етики та моралі. Добросовісно виконує свої посадові обовязки. Користується повагою серед колег, вихованців та їх батьків. Любить свою роботу, дбає про її хороші кінцеві результати/

Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст»

Педагогічне кредо «Відкрити у кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути».

Життєве кредо «Іти по життю із усмішкою, нести людям добро, радість і оптимізм».

Улюблений вислів «Життя коротке, і треба прожити його якнайкраще» (А. Чехов)

ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ КРАЩИХ СВІТЛИН

ТВОРЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТЕПАНЮК ІРИНИ МИХАЙЛІВНИ

http://leleka.rv.ua/posvyata-u-kozachata.-sportyvne-svyato-u-starshiy-grupi-6.html

http://leleka.rv.ua/i-dorosli-i-mali-pragnut-myru-na-zemli.-zahody-do-mizhnarodnogo-dnya-myru.html

http://leleka.rv.ua/sluhannya-muzychnoyi-kazky-snigovychok-v-seredniy-grupi-6.html