1. Семенюк Раїса Федорівна

Народилася у  мальовничому селі Заріччя Білогірського району Хмельницької області.

Семенюк Р.Ф. має повну вищу педагогічну освіту, кваліфікацію – викладач педагогіки і психології (дошкільної), методист по дошкільному вихованню. Працює в Квасилівському ДНЗ (ясла-садок) на посаді вихователя, пізніше - вихователя-методиста з 1985 року. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший вихователь», підтверджені рішенням атестаційної комісії відділу освіти РРДА від 08.04.2014 р.  У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 54 години на тиждень, працює на посаді вихователя-методиста. У період з 05-22.02.2018 року підвищила кваліфікацію у РОІППО на денних курсах та виконала випускну роботу з питання «SWOT-аналіз як сучасний інструмент стратегічного управління».

Проявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи та творчості. Має глибокі знання в галузі педагогіки та психології, методики розвитку, виховання і навчання дітей.  Професійно здійснює методичне керівництво виховною та освітньою діяльністю педагогічного колективу. Забезпечує сприятливі умови для ефективного впровадження в практику роботи  сучасних досягнень науковців та практиків, педагогічних інновацій та технологій.  

Семенюк Р.Ф. володіє широким спектром стратегій навчання та виховання. Використовує передовий педагогічний досвід, бере активну участь у його поширенні, надає практичну допомогу педагогічним працівникам. Протягом 2015-2018 років  очолювала творчу групу вихователів-методистів дошкільних закладів району з проблеми «Комплексна оцінка рівня розвитку дитини-дошкільника». На високому професійному рівні планує і проводить інноваційні форми науково-методичної роботи з педагогами. Пройшла «Онлайн-курс для вчителів початкової школи» з метою запровадження основних концептуальних засад Нової української школи в умовах сучасного закладу дошкільної освіти. Брала участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі з проблеми запровадження моніторингу якості дошкільної освіти, Всеукраїнській науково-методичній конференції з проблеми національно-патріотичного виховання дошкільників. Підвищує професійний рівень шляхом перегляду вебінарів різної тематики. Створила базу даних, картотеки сучасних методичних розробок для використання педагогічними працівниками. Приймає активну участь у проведенні обласних, районних семінарів-практикумів, у роботі сад ового методичного об’єднання вихователів. Активно використовує ІКТ-технології, інтерактивні технології, технології моніторингових досліджень якості дошкільної освіти. Ділиться досвідом роботи з колегами дошкільних закладів району, області, України через сайт Квасилівського ЗДО (ясла-садок).  

Поглиблено працює над індивідуальною проблемою самоосвіти «Інноваційна діяльність як потреба модернізації змісту дошкільної освіти». Провела творчий звіт за результатами роботи над науково-методичною проблемою дошкільного навчального закладу на засіданні науково-методичної ради відділу освіти РДА.

Семенюк Р.Ф. неодноразово нагороджувалася грамотами місцевого та регіонального рівнів. У 2016 році нагороджена Дипломом лауреата Премії ВР України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Творча, відповідальна, доброзичлива, працелюбна, відкрита до інновацій, музично обдарована. Дотримується педагогічної етики та моралі. Користується повагою серед колег, батьків.

Нагороди: 

  •  Грамоти Рівненської державної адміністрації   (1997,  1998,  2004, 2006);
  •  Грамоти  управління освіти  ОДА  (1994, 1999, 2002,  2003,  2004, 2006, 2007);                  
  •  Почесний знак «Відмінник освіти України» (2000);
  •  Почесний знак «Софія Русова» (2007);
  •  Почесна грамота МОН України (2010);
  •  Диплом лауреата щорічної Премії Верховної Ради України  (Постанова ВР України "Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам  загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів" від 08.12.2015р.). 

Публікації: методичний посібник "Вчимося жити здоровими" (2002), виданий друком редакцією РОІППО в м. Рівне під кер. ст. викладача Гурнік Л.В.; «Система роботи з українознавства в ДНЗ» («БВДС» №19-20/2005); «Мовленнєвий розвиток дітей раннього віку» («Палітра педагога» №5\2009, №1\2010); «Навчально-виховна робота в ДНЗ: зразки планування, розробки занять (за Базовою програмою «Я у Світі»)». Навчально-методичний посібник, - Х.: ВГ «Основа», 2012. (Посібник виданий за активної участі всіх членів творчої групи вихователів-методистів ДНЗ Рівненського району).

Стаж педагогічної діяльності станом на 01.09.2018 року - 34 роки

Педагогічне  кредо: Все, що ти набув, не тримай у собі, а щедро ділися з іншими.

Сенс життя: Бути щасливою в сім’ї  і  в праці, творити для себе, для родини і для людей.

Заповітна мрія: Аби люди жили за Божими заповідями, тоді менше у світі буде зла і вони стануть добрішими.

Улюблений вислів: Я стараюся робити свою справу добре, бо більше нічого другого так робити не вмію.

ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ ТА ФАХОВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВИХОВАТЕЛЯ-МЕТОДИСТА СЕМЕНЮК РАЇСИ ФЕДОРІВНИ 

Участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі з проблеми "Моніторинг якості дошкільної освіти: кваліметричний підхід" (м. Київ, 04.10.2016 р.)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ-2016 У КИЄВІ 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

НАГОРОДЖЕННЯ ЩОРІЧНОЮ ПРЕМІЄЮ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

(Лютий 2016 року, м. Київ

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі з проблеми "Національно-патріотичне виховання дошкільників: теоретичний та практичний аспекти" (м. Київ, 31 травня 2016 року)