Як правильно доглядати за волоссям дитини Пам'ятка для батьків

 

Як правильно доглядати за волоссям дитини

Пам'ятка для батьків

Мийте волосся дитині один-два рази на тиждень. Адже шкіра голови в дітей тонка й ніжна, волосяні цибулини розташовані близько до її поверхні, сальні залози працюють погано, а волосся легке, м'яке й ламке.

Обирайте гіпоалергенний шампунь з нейтральним кислотно-лужним балансом, що не містить агресивних синтетичних інгредієнтів, ароматизаторів і барвників.

Ретельно розчісуйте волосся дитини перед миттям.

Розводьте шампунь невеликою кількістю води в ковпачку або долоні й лише потім наносьте на волосся коловими рухами, масажуючи шкіру голови подушечками пальців протягом двох-трьох хвилин.

Вода має бути комфортної для дитини температури.

Використовуйте бальзам-ополіскувач із дитячої серії, якщо волосся складно розчісувати. Такі бальзами містять натуральні біологічно активні речовини, що роблять волосся дитини гладким і шовковистим.

Промокніть волосся після миття теплим рушником, але не тріть його. Підсохле природним чином волосся розчешіть м'якою щіткою або гребінцем з рідкими зубчиками.

Розчісуйте волосся дитини не менше двох-трьох разів протягом дня. Масаж голови під час розчісування, підсилюючи кровообіг шкіри, поліпшує зовнішній вигляд волосся, стимулює його ріст і живлення.

Розчісуйте довге волосся від кінчиків до коренів. Якщо воно схильне до заплутування, то ліпше робіть з нього зачіски. Не дозволяйте дитині ходити із розпущеним волоссям.

Не заплітайте волосся в тугі коси, не стягуйте їх у «кінський хвіст». Ці зачіски спричиняють появу залисин та витончення

волосся.

Купуйте м'які та широкі резинки для волосся, без гострих деталей, силіконові або пластмасові шпильки.

Пам'ятайте, що дитячому волоссю шкодять сонячні промені та пил.

Робіть дитині під час миття волося або перед сном легкий масаж голови. Його дія позитивно впливає на ріст волосся та трофіку шкіри голови. Відповідно волосся стане густим і блискучим.