Фізкультурна розвага «Хто з нас, друзі, найспритніший?» у старших групах №7, 11

Умова ефективності фізичного розвитку дітей - різноманітність форм роботи з фізичного виховання. Улюбленими вже давно стали для наших вихованців веселі старти, які включають у себе активне використання ігор-естафет. Щоб задовільнити інтереси і бажання дітлахів у змагальних іграх, було організовано фізкультурну розвагу «Хто з нас, друзі, найспритніший?»  з вихованцями старших груп №7, 11 (інструктор з фізкультури Момоток Т.Р.)

Дошкільнята із задоволенням виконали під супровід сучасної української музики вже знайому добірку цікавих вправ музично-ритмічної гімнастики «Ми всі діти - українці» з прапорцями національних кольорів. Весело позмагалися з друзями в іграх-естафетах: «Чий м'ячик найспритніший?», «Ой, не воїн той козак, що не знає сідла смак!» (стрибки на фітболах), «Передай м'яч  над головою», «Передай м'яч між ногами», «Передай м'яч товаришу».

І хлопчики, і дівчатка старанно змагалися, демонструючи свою спритність та швидкість, і з нетерпінням чекали підсумків. І навіть якщо перемогла група «Теремок», вихованці групи «Віночок» не стали сумувати, а пообіцяли наступного разу обов'язково здолати перемогу. І на переможців, і на переможених чекав сюрприз - веселий спортивний танець «Чарівні квіточки»