22 січня - День Соборності та Свободи України. Урочиста ранкова гімнастика «Любов'ю сповнена земля» із жовто-блакитними прапорцями

22.01.2018

Це свято «народилося» 2011 року, коли своїм Указом Президент України об'єднав День соборності (22 січня) із Днем свободи (22 листопада). Утім, у світлі останніх подій на Сході України воно набуло дещо іншого звучання. Останнім часом ми як ніколи гостро відчули важливість соборності, свободи та об'єднання народів нашої держави.

Аби долучити дошкільників до відзначення цього свята, 22 січня 2018 року педагогічний колектив Квасилівського ЗДО (ясла-садок) організував ряд відповідних заходів, серед яких:

- ранкова гімнастика із жовто-блакитними прапорцями «Любов'ю сповнена земля», яка розпочалася з повідомленням теми та урочистого виконання Державного Гімну (інструктор з фізкультури Момоток Т.Р., музкерівник Денисюк О.М., вихователі середніх та старших груп).

Після виконання загальнорозвивальних вправ дошкільнята утворили "Коло єднання" на знак дружби, взаємоповаги та єдності українських дівчаток і хлопчиків у бажанні миру та процвітання рідної країни.

Далі дивитися за посиланням http://leleka.rv.ua/22-sichnya-den-sobornosti-ta-svobody-ukrayiny.-urochysta-rankova-gimnastyka-iz-zhovto-blakytnymy-praporcyamy-lyubov-yu-spovnena-zemlya.html