07 квітня - Всесвітній день здоров'я!

07.04.2017

7 квітня відзначають Всесвітній день здоров'я, який започаткувала в 1948 році Всесвітня організація охорони здоров'я. З того часу його відзначають 198 держав світу. День здоров'я - це глобальна кампанія, яка покликана привернути увагу кожного жителя планети до проблем здоров'я та його охорони. У цей день проводяться заходи, що підкреслюють, як багато значить здоров'я, і що ще потрібно зробити, щоб воно поліпшувалося.

У 2017 році День здоров'я проходить під гаслом "Депресія: давай поговоримо!". За даними ВООЗ, депресія і тривожні розлади щорічно завдають світовій економіці збитків у розмірі $ 1 трлн. Депресія - це захворювання, яке характеризується постійним станом зневіри і втратою інтересу до діяльності, яка зазвичай приносять задоволення. У таких людей є нестача енергії, зниження апетиту, сонливість або безсоння, тривога, зниження концентрації, нерішучість, занепокоєння, почуття власної нікчемності, провини або відчаю, а також думки про заподіяння собі шкоди або самогубство.

      Заходи, проведені до Всесвітнього Дня здоров'я у Квасилівському ДНЗ (ясла-садок)

1.  Святкова ранкова гімнастика з дітьми середніх і старших груп. (Інструктор з фізкультури)

2.  Тематичні заняття з фізкультури (згідно з розкладом).

3.  Тематичні заняття з основ здоров'я (згідно з розкладом).

4.  Бесіди з дітьми на тему: «Як здоров'я хочеш мати - про здоров'я треба дбати»; «Що корисно, а що шкідливо для нашого здоров'я?». (Вихователі всіх вікових груп)

5. Оздоровчі прогулянки з комплексом здоров'язбережувальних технологій  та цікавою атрибутикою до рухливих ігор і вправ. (Вихователі всіх вікових груп)

6.  Флешмоб «У здоров'ї - сила». Оздоровчий забіг навколо дошкільного закладу об 11.00 год. (Всі вікові групи, працівники, батьки вихованців).

7.  Бесіди та консультації з батьками на теми здорового способу життя. (Вихователі всіх вікових груп)

8.  Консультація для педагогічних працівників та батьків на тему "Депресія: давай поговоримо! або Як запобігти депресії у дитини". (Практичний психолог)

http://leleka.rv.ua/index.php?m=content&d=view&cid=860 

9.  Оновлення батьківських куточків відповідно до проблеми дня. (Вихователі всіх вікових груп) та ін.

Матеріали дивитися далі http://leleka.rv.ua/07-kvitnya-vsesvitniy-den-zdorov-ya.html