Тиждень фізкультури у дитячому садку. Заняття-розвага «Подорож у казку «Рукавичка» в середній групі №6

11.01.2018
З 09 по 12 січня 2018 року у Квасилівському ЗДО (ясла-садок) проводиться Тиждень фізкультури. Тематика тижневика:

09 січня - «Як здоров'я хочеш мати - про здоров'я треба дбати»

10 січня - «З фізкультурою ми дружим, фізкультуру любим дуже»

11 січня - «Щоб не сталося біди»

12 січня - «В коло кличе гра весела»

Протягом тижня діти відвідують цікаві фізкультурні розваги у новій фізкультурній залі, беруть активну участь у нетрадиційних фізкультурних заняттях (інструктор з фізкультури Момоток Т.Р.).

Використовуючи інноваційні підходи до занять з фізкультури, основ здоров'я та використовуюючи нове, яскраве й багатоваріативне фізкультурне обладнання під час проведення різних форм роботи з фізичного виховання, педагоги закладу формують стійкий інтерес дітей до занять фізичними вправами та дотримання основ здорового способу життя. Протягом тижня проводиться ряд фізкультурно-оздоровчих заходів з використанням сучасних здоров'язбережувальних технологій.

11 січня відбулося нетрадиційне заняття-розвага на тему «Подорож у казку «Рукавичка» у середній групі №6 (інструктор з фізкультури Момоток Т.Р., практичний психолог Павлусь М.М.), де діти виконали цікавий комплекс загальнорозвивальних вправ з бутафорними цукерочками та закріплювали навички різновидів ходьби, бігу, лазіння, стрибків, виконання вправ на рівновагу тощо з використанням яскравих ігрових модулів.

Дивитися http://leleka.rv.ua/tyzhden-fizkul-tury-u-dytyachomu-sadku.-zanyattya-rozvaga-podorozh-u-kazku-rukavychka-v-seredniy-grupi-6.html