Тиждень фізкультури у дитячому садку. Заняття-розвага «В коло кличе гра весела» у старшій групі №11

З 09 по 12 січня 2018 року у Квасилівському ЗДО (ясла-садок) проводиться Тиждень фізкультури. Тематика тижневика:

09 січня – «Як здоров’я хочеш мати - про здоров’я треба дбати»

10 січня – «З фізкультурою ми дружим, фізкультуру любим дуже»

11 січня – «Щоб не сталося біди»

12 січня – «В коло кличе гра весела»

Протягом тижня діти відвідують цікаві фізкультурні розваги у новій фізкультурній залі, беруть активну участь у нетрадиційних фізкультурних заняттях (інструктор з фізкультури Момоток Т.Р.).

Використовуючи інноваційні підходи до занять з фізкультури, основ здоровя та використовуюючи нове, яскраве й багатоваріативне фізкультурне обладнання під час проведення різних форм роботи з фізичного виховання, педагоги закладу формують стійкий інтерес дітей до занять фізичними вправами та дотримання основ здорового способу життя. Протягом тижня проводиться ряд фізкультурно-оздоровчих заходів з використанням сучасних здоровязбережувальних технологій.

12 січня відбулося нетрадиційне заняття-розвага на тему «В коло кличе гра весела» у старшій групі №11(інструктор з фізкультури Момоток Т.Р., вихователь Бернацька Г.Ю.), де діти виконали цікавий комплекс загальнорозвивальних вправ з м’ячами та закріплювали навички різновидів ходьби, бігу, лазіння, стрибків тощо з використанням яскравих ігрових модулів.

Дивитися http://leleka.rv.ua/tyzhden-fizkul-tury-u-dytyachomu-sadku.-zanyattya-rozvaga-v-kolo-klyche-gra-vesela-u-starshiy-grupi-11.html