Флешмоб «На санчатах всі малята будуть зимоньку вітати!»

Довгоочікуваний сніг став неабиякою втіхою для вихованців Квасилівського ЗДО (ясла-садок). На виконання плану роботи зі збереження та зміцнення здоров’я вихованців, безпеки їх життєдіяльності. 17 січня 2018 року вихованці усіх вікових груп закладу долучилися до спільного заходу з використанням санчат – флешмобу «На санчатах всі малята будуть зимоньку вітати!».

Метою заходу було: активне використання природних чинників для загартування та зміцнення здоровя дошкільників; залучення максимальної кількості учасників до виконання спортивних вправ на санчатах; пропаганда здорового способу життя серед  дітей та дорослих.

Великий інтерес малюків викликав такий вид спорту, як катання на санчатах. Спочатку вони возили санки за мотузку, потім показували, як треба сідати на них. Та врешті-решт починали возити вдвох по черзі своїх товаришів (до 10-15 м), періодично міняючись ролями. Сьогодні флешмоб проводився саме так: наші діти досхочу накаталися на рівній місцевості. У спільному заході взяли участь 158 дітей та 19 дорослих.

Катаючись на санках, діти хоч і втрачають багато енергії, але так захоплюються, що не помічають втоми. Вони життєрадісні, бадьорі, щасливі і веселі повернулися у свої групи. Отож, давайте більше часу проводити зі своїми дітьми, відривати їх від комп'ютерів, організовувати оздоровчі прогулянки, дарувати їм радість від цікавих занять різними видами спорту, а особливо катання на санках, дочекавшись такого чудового снігу…

Дивитися  http://leleka.rv.ua/fleshmob-na-sanchatah-vsi-malyata-radi-zymon-ku-vitaty.html