Анотація досвіду роботи з формування мовленнєвого етикету дошкільників

 Розглянуто і затверджено на засіданні методичного об'єднання вихователів Квасилівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) (Протокол № 1 від 20 листопада 2014року)

 

Рецензенти:

Юрчик Т.В. - методист районного методичного кабінету

Лисак О.М. - завідувач Квасилівського ДНЗ (ясла-садок)

Семенюк Р.Ф. - вихователь-методист Квасилівського ДНЗ (ясла-садок)

Чміль В.С. - керівник садового методичного об'єднання вихователів ДНЗ

 

Грухаль М.К.

Формування мовленнєвого етикету у дітей дошкільного віку / Марія Грухаль. - Квасилівський ДНЗ (ясла-садок). - Квасилів, 2014. - 72 с.

 

У методичному посібнику розглянуто особливості формування культури спілкування та мовленнєвого етикету дошкільників. Проведений розширений опис змісту роботи з навчання дошкільників формул мовленнєвого етикету. Розкрито шляхи реалізації завдань з формування мовленнєвого етикету дошкільників через активне впровадження в освітній процес інноваційних технологій навчання, сучасних методів і прийомів.

У посібнику представлена удосконалена програма та навчально-тематичний план занять для всіх вікових груп, кращі конспекти занять і практичні матеріали для вихователів у роботі з дітьми та батьками, впровадження яких сприяє підвищенню результативності культури спілкування та формування мовленнєвого етикету дошкільників. Програма та планування роботи з формування мовленнєвого етикету у дітей дошкільного віку повністю відповідають вимогам Базового компонента дошкільної освіти України та вимогам програми «Я у Світі».

Система роботи автора посібника апробована на практиці роботи вихователів Квасилівського дошкільного навчального закладу, є доступною і зручною у використанні та досить результативною.

Посібник адресований  вихователям дошкільних навчальних закладів, студентам педагогічного факультету зі спеціальності «Дошкільне виховання».