Дитсадок - наш другий дім, добре й весело у нім! або Як пройшов перший день відкриття Квасилівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок)

03.09.2020

03 вересня 2020 року, після тривалої перерви у зв'язку з карантином, Квасилівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) нарешті відкрив двері для своїх вихованців. Довгоочікуваний момент настав. О 7.30 год ранку з кульками у руках, з малюнками, квітами та радісними посмішками на обличчі почали іти вихованці дошкільного закладу із 10-ти вікових груп, які вже раніше відвідували дитячий садок. Разом із батьками вони прямували до вихователів, які радо чекали на них на дитячих ігрових майданчиках. А далі усе по протоколу: фізична дистанція, температурний скринінг дітей, короткі бесіди-настанови з батьками, ранкові зустрічі з приємними вітаннями вихованців, спілкування. Щоправда, бракувало лише дитячих обіймів...

Колектив закладу найбільше хвилювався з того приводу, що після довготривалих канікул діти можуть плакати при розлученні з рідними. Та наші улюблені вихованці нас не підвели і протягом ранкового прийому були  веселі, говіркі, зацікавлені, захоплені, рухливі - одним словом, такими, як ми їх бачили ще у березні місяці. І це порадувало всіх педагогів, які сьогодні розпочинали свій перший робочий день з дошкільнятами.

Святково прибрані дитячі ігрові майданчики, чисто вимиті приміщення груп та іграшки, яскравий ламінований дидактичний матеріал для занять та бесід з дітьми, нові дитячі казочки та багато інших цікавих несподіванок чекали сьогодні на своїх вихованців.

Перший день для вихованців Квасилівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) проведений відповідно до пізнавальної теми «Дитсадок - наш другий дім, добре й весело у нім!». Ну і, як це не прикро, у перший день відвідування дитячого садка до дітей старших вікових груп №2 «Калинонька» та №11 «Теремок» завітала «Казка про коронавірус», яку дошкільнята подивилися з великим зацікавленням та вивчили перші правила безпеки, які допоможуть їм прогнати злого віруса-коронавіруса. А завтра ця казка вже чекає на діток інших вікових груп...

Дорогі діти! Шановні колеги та батьки! Успішного нам старту та безпечного нового навчального року! Бережімо один одного!