Чирлідинг - не просто спорт! Чирлідинг - це здоровий спосіб життя! або Ритмічна гімнастика "Яскраві зірочки"

Сьогодні у світі все більш актуальними стають види спорту, що поєднують в собі не тільки здоровий спосіб життя, а й красу, грацію та пластичність. Особливо важливо це для дівчаток. Розуміючи цінність фізичного розвитку, батьки дівчаток все частіше вибирають популярний сьогодні чирлідинг. 

Чирлідинг - вид спорту, який поєднує в собі елементи шоу та видовищних видів спорту (танці, гімнастика, аеробіка). Цей вид спорту прийшов в Україну із США. Чирлідинг сьогодні вже не просто спорт, під час тренувань і змагань якого дівчатка можуть проявити себе як гідні спортсмени, виграти медалі, досягти визнання в професійному спорті. Це ще й здоровий спосіб життя з перших тренувань. Це те, що найсприятливішим чином сприяє фізичному, культурному і духовному розвитку дітей. А правильна постава, гнучкість і пластичність - лише деякі з переваг, які отримують ті, хто вибрав для себе цей вид спорту.

Чирлідинг дарує позитивні емоції як глядачам, так і учасникам. Це спорт завжди усміхнених і бадьорих дівчаток, у яких головне покликання - підбадьорувати людей, вселяти їм оптимізм, радість, бо без їхніх щирих усмішок зробити це неможливо.  Характерний атрибут танцівниць чирлідингу - помпони з синтетичного волокна, закріплені на руках.

Ось тому елементи цього виду спорту знаходять своє місце й серед вихованок Квасилівського ЗДО (ясла-садок). А тренує дівчаток інструктор з фізкультури вищої категорії Тамара Момоток. На одне із таких занять і заглянемо...

 Чирлідинг з елементами ритмічної гімнастики та спортивного танцю "Яскраві зірочки"