Заходи до Міжнародного дня миру у Квасилівському ЗДО (ясла-садок) на 20 вересня 2019 року

10.09.2019

21 вересня - Міжнародний день миру!

Вся наша країна та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Мир – це головна цінність для будь-якої дитини і дорослої людини і це свято вважається днем ​​відмови від усякого насильства і припинення військових дійБезліч народів населяють нашу планету, але не в кожній країні люди живуть в мирі та злагоді. На жаль, в багатьох країнах світу ведуться війни, діти не мають своєї домівки, родини, не ходять у дитячі садки та школи, не мають щасливого майбутнього. Війни несуть людям страждання, хвороби, голод і розруху.  

Багато років назад під час Другої світової війни наші українські солдати мужньо захищали мир і нашу землю від ворога. Наші солдати-миротворці боронили мир за межами України – в Афганістані. Багато з них не повернулися додому живими. На жаль, вже п’ять років війна триває і на Сході України. Від російських агресорів гинуть сьогодні наші українські воїни-патріоти на Донбасі...

Час       

Заходи

Відповідальні

8.00-8-10

Оголошення теми дня «Міжнародний день миру».

Ранкова гімнастика у поєднанні із фізкультурно-музичною композицією «Я хочу миру!»

Інструктор з фіз-ри,

музкерівники

9.00-9.30

 

 

Інтегроване заняття «Хай буде мир!» (старші групи)

Мета: пояснити дітям, чому мир в Україні та у світі - це важливо; розкрити значення слів «мир», «миротворець», «патріот»; виховувати любов до Батьківщини, повагу до людей різних національностей, прагнення берегти мир.

Вихователі   старших груп № 4, 8, 13, 14

 

Інтегроване заняття «Ми за мир!» (середні групи)

Мета: пояснити дітям, чому мир - це важливо; розкрити значення слова «мир»; вчити дітей домовлятися та миритися, уникати конфліктів і мирно розв'язувати їх; розвивати критичне мислення дітей: «Якщо мир - це добре, то що погано?» (сварка, бійка, війна); виховувати доброзичливе ставлення одне до одного, бажання робити добрі вчинки та жити в мирі.

Вихователі середніх груп № 2, 7, 10, 11

 Інтегроване заняття «Мир - миром, пироги з сиром» (молодші групи)

Мета: пояснити дітям, що сварки завжди можна уникнути, що дружба і мир - це важливо; розкрити значення слів «друг», «дружба», «мир»; вчити дітей домовлятися та миритися за допомогою мирилок; виховувати бажання робити завжди хороші справи та жити у дружбі й мирі.

Вихователі молодших груп № 5, 6, 9, 12 та груп раннього віку №1, 3

9.30-10.00

Художньо-продуктивна діяльність «Діти за мир». Діти по контурах вирізають голубів і з допомогою вихователів пишуть на них свої побажання про мир в Україні, на Землі, у своїх родинах, між друзями; інші - малюють веселку, навколо якої потім приклеюють голубів. Всі разом придумують назву готового колажу (наприклад, «Діти за мир») і вивішують його в групі (а через 1-2 дні - на центральному стенді «Сім кольорів дитинства»). Частину голубів варто взяти для Ходи миру.

Вихователі середніх груп № 2, 7, 10, 11 та старших груп    № 4, 8, 13, 14

10.30-11.30

Хода миру. Мета: привернути увагу громадськості селища до подій на Сході України в результаті військової агресії з боку Росії та провести акцію протесту задля припинення вогню в Україні; виразити готовність українців об'єднати зусилля для встановлення міцного миру в Україні; залучити учасників Ходи до спільного виголошення гасла «Хай буде мир на всій землі!»  

Інструктор з фіз-ри,

музкерівники,

вихователі середніх і старших груп,

адміністрація ЗДО

Протягом дня

Бесіди про мир та стосунки між людьми; мовленнєва вправа «Щоб був мир, необхідно...»; вивчення мирилок; створення асоціативної карти «Мир»; читання тематичних дитячих творів; різні види ігор; загадування бажань; малювання «Голуб миру»  тощо.

вихователі усіх груп

Увага! Просимо батьків напередодні виготовити разом з дітьми голубів миру (з паперу) і принесли їх до дошкільного закладу для використання під час Ходи миру та долучитися у цей день до спільної акції разом з вихованцями; принести квіти.