Відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом

08.05.2019

З метою: гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам'яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни 9 травня по всій країні традиційно відбуваються урочистості до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» в Україні встановлено День пам'яті та примирення 8 травня. Таким чином, Україна розпочала нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам'яті та примирення.

8 травня 2019 року у Квасилівському ЗДО (ясла-садок) відбулися різні заходи до Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дорослі і діти прикріпили на груди квіти червоного маку - як символу пам'яті жертв війни. День розпочався з урочистого виконання Державного Гімну України, ранкової гімнастики із жовто-блакитними стрічками, виконання пісень про Україну, тематичних занять і бесід тощо.

О 10.00 год ранку колектив дошкільного закладу долучився до мітингу-реквієму «Пам'ять вічно жива» до Дня пам'яті і примирення, Дня перемоги над нацизмом та з нагоди 75-ої річниці вигнання нацистів з України.