Відбудеться садове методичне об'єднання з проблеми "Національно-патріотичне виховання дошкільників"

12.10.2020

ДО УВАГИ

всіх педагогічних працівників Квасилівського ЗДО (ясла-садок)! 

15 жовтня 2020 року у Квасилівському ЗДО (ясла-садок) відбудеться садове методичне об'єднання вихователів з проблеми «Національно-патріотичне виховання дошкільників».

Місце проведення: фізкультурна зала.

Спосіб проведення: онлайн-режим.

План роботи

1.  Ознайомлення з планом роботи садового методичного об'єднання вихователів на 2020-2021 навчальний рік. (Ознайомлення, керівник садового МО Левкович С.В.)

2.  Формування національно-патріотичних почуттів дошкільників засобами фізичного виховання. (Обмін досвідом роботи, інструктор з фізкультури Момоток Т.Р.)

3.  Ознайомлення старших дошкільників з козацтвом засобами пальчикової гри-гімнастики «Козацькі розваги» (Вправа-тренінг з педагогами, вихователь Левкович С.В.)

4.  Практична частина:

  • 9.30 год. Фізкультурне заняття-квест на тему «Козацькі забави» у старшій групі №10. (Відкритий показ та аналіз, інструктор з фізкультури Момоток Т.Р.)

Мета: формування національно-патріотичних почуттів дошкільників засобами народознавства та фізичного виховання. 

5.  Вироблення методичних рекомендацій методичного об'єднання. (Методичні рекомендації, вихователь-методист Семенюк Р.Ф.)

Методичне об'єднання буде проведено в онлайн-режимі (без участі сторонніх педагогів). Тому просимо попередньо ознайомитися з наступними матеріалами садового МО:

- план роботи садового методичного об'єднання

- конспект фізкультурного заняття-квесту на тему «Козацькі забави» для дітей старшого дошкільного віку  http://leleka.rv.ua/fizkul-turne-zanyattya-kvest-na-temu-kozac-ki-zabavy-dlya-ditey-starshogo-doshkil-nogo-viku.html

- методичні рекомендації садового методичного об'єднання вихователів з проблеми «Національно-патріотичне виховання дошкільників засобами фізичного виховання» http://leleka.rv.ua/metodychni-rekomendaciyi-sadovogo-metodychnogo-ob-yednannya-vyhovateliv-kvasylivs-kogo-zdo-yasla-sadok-z-problemy-nacional-no-patriotychne-vyhovannya-dosh.html   

На сайті ЗДО у день перегляду будуть розміщені для ознайомлення педагогів:

- матеріали відкритого фізкультурного заняття-квесту «Козацькі забави» у старшій групі № 10 (інструктор з фізкультури Момоток Т.Р., вихователь Грухаль М.К.);

- матеріали творчого звіту Момоток Т.Р. за темою самоосвіти «Формування національно-патріотичних почуттів дошкільників засобами фізичного виховання» (Опис досвіду роботи, виставка-презентація практичних матеріалів);

- інші практичні матеріали МО.

Просимо готувати (за потреби) свої запитання та пропозиції за темою засідання садового методичного об'єднання та надсилати у вайбер-групу «Вихователі ЗДО» або передавати його керівнику - вихователю Левкович С.В. Дякуємо за розуміння!

МЕТОДИЧНА СЛУЖБА ЗДО