Вартість харчування дітей у Квасилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) на 2021 рік

04.01.2021

Увага! Шановні батьки!

Відповідно до ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту»,  Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб», постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів» (зі змінами), наказу МОН України від 21.11.2002 № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» (зі змінами), Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого спільним наказом МОЗ та МОН України від 01.06.2005 № 242/329, Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом МОН і МОЗ України від 17.04.2006 № 298/227 (зі змінами), рішення виконавчого комітету Квасилівської селищної ради від 16 листопада 2020 року «Про встановлення вартості харчування дітей та батьківської плати за харчування дітей у Квасилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок)», наказу Управління освіти Рівненської міської ради «Про нарахування батьківської плати у закладах дошкільної освіти», з метою забезпечення повноцінного харчування дітей в закладах дошкільної освіти

1. Встановлюється у Квасилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) з 01 січня 2021 року грошова норма вартості харчування одного дня на 1 дитину:

- для дітей раннього  віку (від 1 до 3 років) - 28.00 грн. та для дітей передшкільного віку (від 3 до 6 років) – 34.00 грн.

2. Встановлюється батьківська плата за харчування у розмірі 60% від вартості харчування.

3. Забезпечується  режим харчування:

  • триразове харчування при 10,5 - 12-годинному перебуванні дітей;

4. Забезпечується безкоштовне харчування дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;  дітям, батьки яких є учасниками АТО (ООС); дітям, з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітям, які мають статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів  та дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

5. Звільняються батьки або особи, які їх замінюють, від плати за харчування дітей:

  • у сім'ях яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється Законом України «Про Державний бюджет України» для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти;

6. Забезпечується пільгова оплата за харчування в розмірі 50 % для батьків

у сім'ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховувати падчерок та пасинків, які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були враховані в сім'ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням  до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування.

            7. Батьки несуть персональну відповідальність за своєчасну оплату за харчування дітей  та зобовязані вносити батьківську плату не пізніше 20 числа поточного місяця, за який вноситься плата.

            8. Звільнення від плати за харчування дітей відбувається у місячний термін після подання відповідних документів. Проводити звільнення «заднім числом» не передбачено діючими нормативними документами.                               

Адміністрація ДНЗ