Вартість харчування дітей у Квасилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) на 2020 рік

03.01.2020

 

У в а г а !

Ш а н о в н і  б а т ь к и !

 

      На підставі законодавства України з питань організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, за рішенням виконавчого комітету Квасилівської селищної ради,   харчування дітей у Квасилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) з 01 січня 2020 року буде здійснюватися з розрахунку: 32 грн. в день на одну дитину  дошкільного віку та 23 грн. в день на одну дитину раннього віку.

·       Батьківська плата за харчування дітей у ДНЗ становить 60% від вартості харчування: 19.20 грн. в день на одну дитину дошкільного віку та 13.80 грн. в день на одну дитину ясельного віку.

·       Розмір батьківської плати зменшується на 50%:

- для батьків з багатодітних сімей: у сім’ях яких троє і більше дітей, на підставі посвідчення про багатодітну сім’ю;

·       Від оплати за харчування звільняються:

       - батьки у сімях  яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму на підставі довідок про сукупний дохід за попередній квартал;

       - батьки які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" на підставі довідки про призначення такої допомоги, виданої органами праці та соціального захисту;

       - батьки дітей-інвалідів;

   - батьки з сімей, члени яких є учасниками зони дії антитерористичної операції, на підставі посвідчення учасника.

·       Не справляється батьківська плата – за дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю.

 

        Пільги в оплаті за харчування  надаються з дати подачі заяви та відповідних документів від батьків. Батьки  відповідають за достовірність поданих документів.

        Батьки зобовязані вносити плату за харчування дітей не пізніше 10 числа поточного місяця.

                                                                                         Адміністрація ДНЗ.