Святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у дитячому садку

23.08.2019

З нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у нашому дошкільному закладі протягом дня проводилося ряд цікавих та урочистих заходів.

День у дитячому садку розпочався з урочистих привітань працівників ЗДО та наших вихованців, побажання їм міцного здоров'я та миру й виконання Державного Гімну України. З гарним і піднесеним настроєм діти виконували вправи ранкової гімнастики із жовтоблакитними стрічками під  Державним Прапором України.

Протягом дня з дітьми проводилися тематичні заняття і бесіди про Україну та її історію, свято народної гри, ігри та забави, читання художніх творів та поетичного слова про нашу Батьківщину Україну та її символи.

О 10 год працівники закладу на чолі із селищним головою Горбатюком С.А. долучилися до підняття Державного Прапора у центрі Квасилова та покладання квітів до меморіальної дошки загиблому в АТО Суліцькому Олександру. Об 11 год на спортивному майданчику дошкільного закладу було проведено грандіозне і незабутнє свято «З Україною у серці» з дітьми середніх і старших груп під керівництвом інструктора з фізкультури Момоток Т.Р. та музкерівників  Денисюк О.М., Ревер О.Є.

Протягом дня діти створювали свої малюнки на папері, на мольберті, на асфальті про свою рідну Україну та дитинство під мирним небом...

Я малюю на асфальті

Тата, маму і сестру...

Намалюю й Україну -

Бо це все, що я люблю!