Вас вітає Квасилівський ЗДО
(ясла-садок)

Спортивне свято «Спорт для всіх» у старших групах №5, 6, 9, 12

12.09.2018

12 вересня 2018 року у старших групах №5, 6, 9, 12 відбулося спортивне свято «Спорт для всіх» (інструктор фізкультури Момоток Т.Р.) за участю представників обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради: Семенюка А.В., Величко Ю.В., Момотюка І.В., Процюка А.В.

Спортивне свято проводилося на спортивному майданчику, оформленому яскравими тематичними банерами, з використанням цікавого спортивного обладнання та виносної атрибутики. Старші дошкільники активно змагалися і перемагали у чотирьох командах: «Мальва» (старша група №5), «Сонечко» (старша група №6), «Бджілка» (старша група №9), «Дружба» (старша група №12).

Представники ОЦФЗН «Спорт для всіх» запропонували дошкільникам веселі і цікаві ігри-естафети: «Перекоти м'яч між перешкодами»; «Фітбол у парах»; «Влучи у ціль»; «Закинь кільце»; «Тунель». Діти показали свою фізичну підготовку, швидкість та спритність не лише у змаганнях, але й під час виконання фізичних вправ ритмічної гімнастики, веселої руханки та ін. Всім було і весело, і цікаво одночасно.

У фіналі команди отримали заслужені нагороди від представників ОЦФЗН «Спорт для всіх». А також Квасилівський ЗДО (ясла-садок) отримав сьогодні свою нагороду та кубок за ІІІ місце у Всеукраїнських спортивних святах серед дошкільнят «Веселі старти» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Рівненській області. Вітаємо всіх з перемогою!

 

 

 

 

 

 

Інформація про використання публічних коштів

Корисне