Прийом до перших класів: процедура зарахування дітей до початкової школи

16.04.2018

ДОВОДИМО ДО ВІДОМА БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Щоб осягнути особливості цьогорічного прийому дітей до перших класів, виокремимо не лише норми чинного законодавства, а й те, якою вбачає процедуру зарахування дітей до початкової школи профільне міністерство. Стаття 13 Закону "Про освіту" присвячена питанню територіальній доступності повної загальної середньої освіти.

Для забезпечення територіальної доступності органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу: закладів освіти  та філій закладів освіти. Кожна дитина має право здобувати початкову (і базову) середню освіту в закладі освіти, що є найбільш доступним і наближеним до місця проживання. Кожен заклад загальної середньої освіти зобов'язаний забезпечувати відкритий доступ до інформації про територію обслуговування, закріплену за ним (ч. 2 ст. 30 «Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти»). Зауважте! Право здобувати початкову освіту за принципом територіальної доступності не обмежує права дитини обрати інший заклад освіти.

Далі читати запосиланням

https://www.pedrada.com.ua/article/2262-priyom-do-pershih-klasv-oglyad-zakonodavstva?utm_source=push&utm_medium=pushpedrada&utm_campaign=pushpedrada_article_2262