Методичне об'єднання вихователів ДНЗ району

24.09.2015

24 вересня 2015 року в Квасилівському  дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) проведене методичне об'єднання вихователів ДНЗ Рівненського району з проблеми «Соціально-моральний розвиток дошкільників».

Порядок дня

1.   10.00. Вступне слово завідувача Квасилівським ДНЗ (ясла-садок). Вітання учасників методичного об'єднання з Всеукраїнським Днем дошкілля.

2.  Практична частина. Перегляд та аналіз занять, інших форм роботи з соціально-морального розвитку дошкільників:

  • 10.20. музичного заняття-розваги в старшій групі №9 на тему «Люби і знай свій рідний край» (музкерівник Ревер О.Є., вихователь Вернюк С.В.);
  • 10.50. морально-етичної бесіди у старшій групі №6 на тему «Будь добрим - і тобі добре буде» (вихователь Тимошок Л.Д.);
  • 10.50. заняття-зустрічі з воїнами АТО в середній групі №13 на тему «Люби, шануй, оберігай свій рідний край» (вихователі Дахненко І.Р., Чміль В.С.)

3.   Ознайомлення з річним планом роботи методичного об'єднання. (Обговорення, члени МО)

4.    Організація освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2015-2016 н.р. (виступ-діалог, вихователь-методист Н.Любомирського ДНЗ )

5.  Завдання соціально-морального розвитку та шляхи їх реалізації (Методичні рекомендації-мультимедійна презентація, вихователь-методист Квасилівського ДНЗ (ясла-садок)

6.    Моральні якості особистості (Самопрезентація, вихователь-методист Н.Любомирського ДНЗ)