1 вересня - День знань

01.09.2015

 Квасилівські дошкільнята свій довгоочікуваний святковий День знань разом зі своїми батьками і вихователями розпочали з виконання Державного Гімну України. У всіх 13 вікових групах проведені заняття за єдиною національно-патріотичною темою «Україна - рідний край», в ході яких вихователі в доступній формі знайомили дітей з історичними подіями в Україні, виховували любов до Батьківщини, повагу до державних символів,  солдата-героя, захисника Вітчизни, шанобливе ставлення до традицій українців, формували толерантне ставлення до інших народів, що населяють країну, їх культур і традицій.

Діти, чиї тата вже тривалий час віддано несуть службу в зоні АТО, та чиї нещодавно повернулися з війни, розповідали одноліткам про те, як сумували за татусями та щоденно моляться разом з мамою за їх здоров'я і щасливе завершення війни. В усіх вікових групах урочисті заняття закінчилися молитвою за Україну.

 День у дитячому садку був насичений виконанням патріотичних пісень, декламуванням віршів про Україну, народними іграми, козацькими забавами...