Літо-2015 завершується

28.08.2015

 Літо - найефективніша пора року для фізичного гарту малюків. Потреба дошкільника у русі є домінуючою і підкріплюється тим, що одяг не сковує тіло, зручний і легкий. Літня пора розв'язує низку освітніх завдань,  тому наші педагоги цілеспрямовано, виважено, відповідально підходять до їх вирішення.

  У нашому дошкільному закладі розроблена ціла система фізкультурно-оздоровчої та лікувально-профілактичної роботи, що передбачає планомірний і цілеспрямований підхід до фізичного розвитку дошкільників. Кожний ранок розпочинаємо з ранкової гімнастики на вулиці під веселу і життєрадісну музику. Ця активна форма фізичної діяльності наповнена ритмічними загальнорозвивальними вправами, нетрадиційними методами оздоровлення: дихальною, пальчиковою гімнастиками, різними видами ходьби і, як правило,  закінчується оздоровчим бігом.

 У літню пору всі фізкультурні заняття і розваги проводимо на свіжому повітрі, активно використовуючи сонячні та повітряні ванни. Максимально використовуємо спеціально підібраний музичний супровід для забезпечення активного рухового режиму і проводимо такі заняття у вигляді цікавих ігор за знайомими сюжетами казок, дитячих оповідань, мультфільмів тощо.

  Весело проводимо дитячі дозвілля: Дні здоров'я, свята і розваги, а нещодавно відвідали з вихованцями старших груп місцевий міні-стадіон нашого селища. Піший перехід виявився веселим, захоплюючим і повчальним.

  Ми цінуємо кожну літню хвилину. Намагаємося, щоб наші вихованці росли сильними і здоровими, витривалими і загартованими. А ще прагнемо, щоб кожен день для дитини у дитячому садку став незабутнім, був насичений різними формами фізкультурно-оздоровчої та розвивальної роботи і діти хотіли повертатися до нас знову і знову...

Інструктор з фізкультури Момоток Т.Р.