Квасилівський ЗДО (ясла-садок) відновлює свою роботу для відвідування дітьми

28.08.2020

Шановні батьки! 

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 31 серпня 2020 року Рівненський район увійде до помаранчевої зони, яка дає дозвіл відвідувати освітні заклади здобувачам освіти з чітким дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

31 серпня 2020 року на позачерговому засіданні виконавчого комітету Квасилівської селищної ради, за ініціативи селищного голови Горбатюка С.А., буде прийматися рішення про відкриття з 03 вересня 2020 року Квасилівського ЗДО (ясла-садок) для відвідування дітьми.

Квасилівський ЗДО (ясла-садок) готовий до прийняття дітей та радо зустріне їх після вимушених довготривалих канікул. На першому етапі роботи будуть працювати групи дітей, які вже відвідували дошкільний заклад. Невдовзі будуть прийматися і новоприбулі діти.

Відповідно рекомендацій МОН та МОЗ України тимчасово буде обмежуватися кількість дітей у вікових групах, з метою обов'язкового забезпечення відповідного дистанціювання дітей та інших протиепідемічних заходів і контролю за їх дотриманням, збереження життя і здоров'я  вихованців.  

Прохання ознайомитися з Правилами для батьків.  http://leleka.rv.ua/pravyla-dlya-bat-kiv-pid-chas-vidviduvannya-dit-my-kvasylivs-kogo-zdo-yasla-sadok-u-period-karantynu.html