Випуск-2020. Квасилівський садочок проводжає своїх випускників групи №4 «Пізнайко»

30.05.2020

Привітання від вихователів: Шевчук Надії Семенівни, Левкович Софії Володимирівни та помічника вихователів Боршкової Людмили Олександрівни

Дорогі наші діти!  Дорогі наші випускники! Закінчилося ваше перебування в нашому дитячому садочку. Ви подорослішали, підросли, багато чому навчилися. Попереду ще так багато цікавих речей: Нова українська школа, нові друзі, цікаве доросле життя. Бажаємо вам вірних друзів, непохитної впевненості у собі і своїх силах, творчої наснаги для нових звершень і великого-великого щастя!  

А вам, дорогі батьки, бажаємо великого терпіння, наснаги та радості від нових досягнень ваших  нащадків. А ще - абсолютно чистої медичної картки ваших дітей. Діти, ми будемо завжди радіти вашим успіхам, зустрічам із вами. Всього найкращого, наші любі! Ми завжди будемо пам’ятати вас!

Привітання завідувачки Лисак Ольги Миколаївни

Дорогі наші діти! Ви прийшли до нашого дитячого садка ще зовсім малюками, а тепер вас з гордістю називаємо - «випускники». Ви талановиті, ви гарно навчалися і трудилися, разом зі своїми вихователями пізнавали цей дивовижний світ. Попереду наступний крок у вашому житті -  шкільне навчання. Вас кличе до себе Нова українська школа, а з нею - нові завдання, нові друзі і наступна сторінка цікавого шкільного життя. Перед вами стелиться нова дорога. Любі діти!

Що ж вам побажати на порозі нового життя?

Світла стежка щоб до ніг лягла...

Перш за все: цінуйте батька й матір,

Не жалійте їм свого тепла.

Не робіть нікому зла і кривди,

За добро - добром спішіть віддать!

Не забутьте мову калинову,

Пам'ятайте мамині пісні.

Згадуйте хоч інколи садочок:

Тут лишились роки золоті.

Хай щастить вам завжди і в усьому.

Не зазнайте горя і біди.

Майте друзів вірних на дорозі,

З ними легше по життю іти.

Велика подяка батькам за таких хороших дітей, за тісну співпрацю з колективом, за допомогу, яку ви надавали закладу. Дитина - це дар Божий, найбільший батьківський скарб. Хай ваша мудра батьківська порада, молитва і любов завжди захищає ваших дітей на життєвій дорозі. Ваші люблячі серця підкажуть вам, як допомогти вашим дітям. Щасливої життєвої дороги вам, дорогі наші випускники, і Вам, шановні батьки!

Привітання вихователя-методиста Семенюк Раїси Федорівни

Дорогі наші випускники! У непростий для нас час ми проводжаємо вас у школу. На жаль, нас розлучив карантин і ми не змогли побувати на ваших незабутніх випускних ранках; не побачили вишуканих випускних суконь наших красунь-дівчаток, елегантних костюмів хлопчиків, чарівних зачісок. Ми ще довго будемо пам’ятати ваші цікаві заняття, неперевершені свята і розваги, захоплюючі змагання і мандрівки, різні виставки та конкурси, на яких ми із задоволенням побували…

Дорогі діти! Віримо, що ви ніколи не забудете своїх вихователів Надію Семенівну та Софію Володимирівну, помічника вихователя Людмилу Олександрівну, інструктора з фізкультури Тамару Ростиславівну, музичного керівника Оксану Євгенівну, які зробили все для того, щоб ви отримали достатньо знань, умінь та практичних навичок і впевнено вирушали у Нову українську школу. Віримо, що ніколи не забудете свій дитячий садок і завжди будете нас радувати своїми гарними успіхами у школі. Бажаємо вам міцного здоров’я та впевненого старту у світ шкільного життя!