Вилікуємо Оленку. Інтегроване заняття в молодшій групі № 5

08.11.2019

08 листопада 2019 року в молодшій групі №5 (вихователь Лазаришина І.В.) відбулося інтегроване заняття (валеологія + мовленнєве спілкування + малювання) на тему «Вилікуємо Оленку». Лялька захворіла. Діти шукали причини її недуги: може змерзла, бо не одягнулася тепло на прогулянку; може необережно їла холодне морозиво; може з'їла щось шкідливе для здоров'я. Може, може... Міркування діток були дуже цікаві та об'єктивні. Однак, лише після виклику лікаря за телефоном 103 стала відомою причина хвороби ляльки Оленки - вона сильно зігрілася і напилася дуже холодної води. Ось тепер у неї хворе горлечко.

Як же будемо лікувати Оленку? Діти знову робили свої припущення про те, чим краще полікувати хвору ляльку. Лікар похвалила малят за хороші знання, полікувала лялечку і ще запропонувала їм заварити для Оленки теплий калиновий чай.

Із великим захопленням дошкільнята вирішують нарвати калинових ягід та приготувати запашний, лікувальний чай з калини. Вони старанно малювали тичком кетяги калини, підсушували їх, а пізніше варили лікувальний калиновий чай Оленці. Надіємося, що все з Оленкою буде добре...