Всеукраїнський День дошкілля. Як святкували у Квасилівському ЗДО (ясла-садок)

27.09.2019

27 вересня 2019 року у Квасилівському ЗДО (ясла-садок) відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля. В урочистостях брали участь: селищний голова Степан Горбатюк, заступник селищного голови Анатолій Котовський, головний бухгалтер селищної ради Тетяна Білоус, завідувач ЗДО Ольга Лисак, головний бухгалтер ЗДО Раїса Вишневська та колектив дошкільного закладу. До привітань колективу були залучені вихованці дитячого садка під керівництвом музичного керівника Олени Денисюк. Над сценарієм свята творчо працювали вихователі Оксана Бенюк та Юлія Павлюк.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Сьогодні вся наша країна вітає тих, хто за покликанням душі обрав собі цю нелегку професію - працівника дошкільної освіти, хто різними новітніми методами допомагає малюкам пізнавати світ, обслуговувати себе, говорити перші речення, захоплюватися першим малюнком, вивченим віршиком, гратися не наодинці, а разом, ділитися іграшками та берегти їх, складати творчі розповіді та змінювати кінець старої казки. Педагоги-«дошкільники» - це ті фахівці, які, як ніхто інший, першими дізнаються про те, в яких умовах народжувалися і виховувалися їхні вихованці, коли у них з'явилися перші зубки та слова, що вони люблять їсти і якими іграшками гратися, коли бувають непослушними і як їх батьки втихомирюють. Педагоги-«дошкільники» - це люди, які найкраще від усіх володіють мистецтвом виховання.

Дорогі колеги! Ми працюємо з повною віддачею, бо любимо свою роботу і знаємо, як досягати її вагомих результатів. На нас батьки і держава покладає великі надії у підготовці дошкільників до Нової української школи і ми з упевненістю можемо сказати, що ці надії будуть виправдані і надалі, хоч як нелегко стає працювати із сьогоднішніми дітьми покоління Z. Ми обрали професію благородну, відповідальну і цікаву, яка вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Саме такими ми тут є. Виховання дошкільників - непросте завдання, але той фундамент, який ми закладаємо в перші роки життя дитини, служить їй опорою в майбутньому, і нам часто за це дякують.

Отож, дякуємо усім працівникам нашого дошкілля Квасилова і гордимося тим, що працюємо в такому чудовому закладі, у такому творчому колективі, імідж якого з кожним роком зростає, про що свідчать відгуки батьків та громадськості, різні соцмережі.

З Днем дошкілля вас, дорогі колеги! Хай легкою буде ваша життєва дорога! Хай оминають вас болі і тривоги! Хай радують успіхами вас ваші діти і вихованці дитячого садка! Хай міцним буде здоров'я і Бог благословляє у кожному дні!