Моніторинг якості дошкільної освіти. Підсумкове заняття з розвитку мови та мовленнєвого спілкування у старшій групі №6

19.04.2019

Щорічно під кінець навчального року в усіх старших групах ЗДО проводиться моніторинг якості дошкільної освіти, в ході якого вивчається рівень виконання Державних стандартів дошкільної освіти, Програми розвитку, виховання і навчання дошкільників у кожній віковій групі. Одним із засобів перевірки рівня розвитку дошкільників та підготовки їх до навчання у Новій українській школі є підсумкові заняття з різних освітніх ліній та розділів програми.

19 квітня 2019 року у старшій групі №6 (вихователь Корнійчук О.А.) відбулося підсумкове заняття з розвитку мови та мовленнєвого спілкування на тему «До школи з Каракулькою». Багато добрих справ зробили сьогодні майбутні школярі, вони вчили Каракульку - космічного прибульця: складати цікаві розповіді за картками-схемами; підбирати слова-антоніми та пояснювати значення фразеологізмів; утворювати нові слова на заданий звук і шукати місце звука у словах; складати прості і поширені речення; робити звуковий аналіз слів, ділити слово на склади; читати склади, слова і речення та виконувати багато інших завдань. А ще діти багато чого розповіли Каракульці про нашу рідну Батьківщину - Україну, її красу та багатства...

Каракулька залишилася дуже задоволеною, бо отримала від дітей багато нових знань та навчилася правильно говорити українською мовою і грати у цікаві мовленнєві ігри. Адже там, у Космосі, такого немає. І таких хороших друзів теж нема.