Моніторинг якості дошкільної освіти. Підсумкове заняття з безпеки життєдіяльності у старшій групі №12

18.04.2019

У період з 15 по 19 квітня 2019 року у Квасилівському ЗДО (ясла-садок) проводиться Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, мета якого - підвищити ефективність освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки на дорозі та захисту життя, формувати безпечний стиль поведінки в різних екстремальних ситуаціях. 

18 квітня 2019 року у старшій групі №12 (вихователь Павлюк Ю.А.) відбулося підсумкове заняття з безпеки життєдіяльності на тему «Школа екстремальних ситуацій». Сьогодні діти побували в гостях у Зайчика, Лисички та Доброго Вогника і розповіли їм про правила особистої безпеки, протипожежної безпеки, правила вуличного руху та дорожні знаки, правила поведінки у громадському транспорті. Вчилися правильно поводитися у різних екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну допомогу у разі потреби. А ще вправлялися в умінні викликати спеціальні служби порятунку «101», «102», «103», «104». Діти також навчили Зайчика і Лисичку добре розрізняти безпечні та небезпечні іграшки для гри. Дали слушні поради щодо користування електроприладами, коли вони залишаються вдома самі без дорослих.

Дуже задоволені Зайчик із Лисичкою - вони вивчили багато правил безпеки, за що щиро дякували майбутнім школярам за науку.