Подаруємо старим речам нове життя. Презентація нового посібника «Бізіборд» у середній групі № 4

12.12.2018

12 грудня 2018 року в середній групі № 4 (вихователь Шевчук Н.С.) відбулася презентація нового розвивального посібника «Бізіборд» (розвивальної дошки), який тривалий час виготовляли вихователі спільно з батьками вихованців. Це був незабутній день у житті дошкільнят! «Яка класна гра!» - хтось вигукнув із дітей.

У другу половину дня вихователь провела з вихованцями цікаву бесіду про предмети побуту, побутові електроприлади, закріпила їх знання про призначення цих речей у житті людини та правила безпеки під час їх використання. Діти добре обізнані із сучасними побутовими предметами й електроприладами, предметами домашнього вжитку і вже знають, що з часом вони старіють і ламаються. І саме бізіборд складається з таких старих речей. «Подарували старим речам нове життя і отримали нову гру - бізіборд», - наголосила вихователь.

Розвивальна дошка сприяє розвитку критичного мислення, дрібної моторики рук, спостережливості тощо. Діти із задоволенням розглядали бізіборд, легко впізнавали і називали всі предмети на ньому. А після того, як вихователь продемонструвала, як можна цікаво гратися і діяти з новою грою, діти захопилися гратися: відкручували-закручували, відкривали-закривали, розстібали-застібали, включали-виключали, розшнуровували-зашнуровували, вставляли-виймали, знімали-вішали...