Шкіра людини і догляд за нею. Інтегроване заняття в старшій групі № 12

07.12.2018

07 грудня 2018 року в старшій групі № 12 (вихователь Павлюк Ю.А.) відбулося цікаве інтегроване заняття на тему «Шкіра людини і догляд за нею». До дітей завітав Зайчик, який дуже замерз, і потребував допомоги друзів. Діти його вкрили теплою ковдрою і напоїли теплим чаєм. А поки Зайчик зігрівався, вихователь провела з вихованцями цікаву бесіду, в ході якої діти закріпили свої знання про те, що тіло зайчика та інших тварин захищає хутро, тіло риб - луска, черепах - панцир, їжачка - голочки, пташечок - пір'я. А що захищає тіло людини, діти дізналися, коли провели ряд дослідів зі своєю шкірою та розглянули будову шкіри.

Сьогодні дошкільнята дізналися про те, що шкіра людей відрізняється по кольору: у європейців вона біла, у африканців - чорна, у індійців - червона, у японців - жовта. Вихователь у доступній формі розповіла їм про функції шкіри людини і про те, які органи вона захищає та як за допомогою шкіри людина на дотик може розрізняти різні предмети (діти із закритими очима з великим захопленням пограли дидактичну гру «Відшукай предмети у торбинці»).

На занятті діти вчилися правил догляду за шкірою і навчили цих правил Зайчика: умиватися, тепло одягатися, пити багато води, їсти овочі і фрукти. Розповіли гостю все про теплий одяг та його призначення. А по завершенню заняття вирішили подарувати Зайчику теплі рукавички. Після веселої гри «Кумедні стаканчики» діти приступили до виготовлення рукавичок (декоративне малювання «Рукавички»). Хочеться всім допомогти бідоласі...