Вас вітає Квасилівський ЗДО
(ясла-садок)

Іде атестація педагогів. Вивчення професійної діяльності вихователя Лазаришиної І.В.

06.02.2018

06 лютого 2018 року з вихованцями середньої групи №5 була організована цільова екскурсія до дитячої бібліотеки у селищі Квасилів (вихователь Лазаришина І.В.). Сьогодні маленькі дошкільнята ще більше дізналися про професію бібліотекаря, тому що все побачили на власні очі. Під час цікавої зустрічі з бібліотекарями Оксаною Віталіївною та Наталією Оксентіївною діти багато дізналися про їх досить важливу і творчу працю, адже, щоб зацікавити відвідувачів книжкою та порадити її прочитати, слід багато читати самому та знати про все, що коїться у світі. Тут діти бачили величезну кількість акуратно розкладених на полицях і нових, і старих, проте гарно збережених книг, які не просто цінні, цікаві, але й повчальні і розвивальні. Книга - наш друг, книга - джерело знань!  - наголошували працівники бібліотеки.

Очі малюків горіли від подиву та великого зацікавлення. Адже сьогодні вони мають можливість роздивитися виставку кращих зразків дятячої літератури, журналів...  Вони  листали сторінки й один поперед  одного  запитували бібліотекарів, що на них написано, та пообіцяли їм швидко навчитися читати самим.

На згадку про відвідини дитячої бібліотеки діти отримали цікаві журнали «Стежинка» та закладки до своїх улюблених у дитячому садку і вдома книжечок. А по дорозі до дитячого садка активно ділилися своїми враженнями від зустрічі з людьми ще однієї важливої і потрібної усім професії дорослих - бібліотекар...

 

Інформація про використання публічних коштів

Корисне