Вас вітає Квасилівський ЗДО
(ясла-садок)

Іде атестація педагогів. Вивчення професійної діяльності вихователя Лазаришиної І.В.

31.01.2018

31 січня 2018 року в середній групі №5 відбувся перегляд заняття з ознайомлення з природним довкіллям та розвитку мови на тему «Родина Сонця: Місяць, зірки, хмарки» (вихователь Лазаришина І.В.).

Діти з великим інтересом і захопленням переглянули слайдову презентацію «Космос», яку підготувала їм вихователь, та вкючалися до активної бесіди за змістом побаченого. Вихователь узагальнила й систематизувала знання дітей про Космос та все, що в ньому існує : Землю, Сонце, Місяць, інші планети; закріпила уявлення про будову Сонячної  системи, ознайомила вихованців з деякими її планетами; поглибила знання про значення сонячного тепла та світла для всіх мешканців нашої планети, уточнила знання дітей про зміну пір року відповідно до руху землі навколо Сонця, зміни дня і ночі; закріпила знання про космонавтів та космічну техніку. 

Заняття проходило в темпі, а час летів непомітно. Вихователь у доступній формі розповідала  дітям про Космос та просила їх ділитися своїми знаннями і враженнями. А враження від побаченого і почутого дітьми були надзвичайно великі... 

 

 

Інформація про використання публічних коштів

Корисне