Структура науково-методичної роботи у Квасилівському ЗДО (ясла-садок) на 2018-2019 н.р.

Науково-методична проблема району «Реалізація компетентнісної парадигми в умовах модернізаційних змін в освіті» (2015-2020р.р.).

Пріоритетний напрям діяльності ЗДО - фізкультурно-оздоровчий.

Аналіз діяльності колективу, результати діагностування, перспективи розвитку закладу дошкільної освіти та реальний стан в умовах модернізаційних змін в освіті України підтверджують необхідність продовжити роботу колективу закладу з реалізації науково-методичної проблеми «Формування основ патріотичного виховання як засобу всебічного розвитку особистості майбутнього громадянина».

Враховуючи аналіз освітньої і методичної роботи у 2017\2018 навчальному році, досягнення і перспективи розвитку ЗДО, педагогічний колектив у наступному 2018\2019 навчальному році буде спрямовувати свою діяльність на розв'язання основних пріоритетних завдань:

1.  Створення фундаменту успішності дитини в умовах освітньої реформи «Нова українська школа».

2.  Вплив сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій на підвищення якості освітнього процесу в закладі дошкільної освіти.

3.  Шляхи підвищення результативності екологічного розвитку, виховання і навчання дошкільників. 

4.  Організація навчально-пізнавальної діяльності дошкільників на засадах педагогіки миру.  

А також важливим завданням для усіх ЗДО цьогоріч є: розширення інноваційних форм співпраці з родинами, прозорості та інформаційної відкритості роботи закладу через роботу веб-сайту, створення відкритих груп у соціальних мережах Facebоok, Viber.

Дивитися прикріплені файли

Прикріплені файли