Вартість харчування дітей у Квасилівському ДНЗ (ясла-садок) на 2021 рік

У Квасилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) з 01 січня 2021 року встановлюється грошова норма вартості харчування одного дня на 1 дитину:

- для дітей раннього  віку (від 1 до 3 років) - 28.00 грн.

- для дітей передшкільного віку (від 3 до 6 років) - 34.00 грн.  

 Встановлюється батьківська плата за харчування у розмірі 60% від вартості харчування:

- для дітей раннього віку (від 1 до 3 років) - 16.80 грн.

- для дітей передшкільного віку (від 3 до 6 років) - 20.40 грн.

Забезпечується режим харчування: триразове харчування при 10,5-12-ти годинному перебуванні дітей.

Забезпечується безкоштовне харчування:

  • дітям-сиротам,
  • дітям, позбавленим батьківського піклування,
  • дітям з інвалідністю,
  • дітям із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;
  • дітям, батьки яких є учасниками АТО (ООС);
  • дітям, з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітям, які мають статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів та дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Звільняються батьки або особи, які їх замінюють, від плати за харчування дітей: у сім'ях яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал, з урахуванням індексу зростання цін, не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється Законом України «Про Державний бюджет України» для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти;

Забезпечується пільгова оплата за харчування в розмірі 50 % для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховувати падчерок та пасинків, які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були враховані в сім'ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв'язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням  до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування.

Батьки несуть персональну відповідальність за своєчасну оплату за харчування дітей  та зобов'язані вносити батьківську плату не пізніше 20 числа поточного місяця, за який вноситься плата.

Звільнення від плати за харчування дітей відбувається у місячний термін після подання відповідних документів. Проводити звільнення «заднім числом» не передбачено діючими нормативними документами.

Адміністрація ДНЗ