Вас вітає Квасилівський ЗДО
(ясла-садок)

Звіт завідувача ДНЗ за підсумками 2016-2017 навчального року

15.06.2017

Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад керівник закладу має щорічно звітувати про свою діяльність на загальних зборах (конференції) колективу, ради, батьківського комітету та громадськості. Звітування здійснюється з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальному закладі, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації.

14 червня 2017 року в Квасилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) відбулися загальні збори (конференція) колективу, представників ради закладу, піклувальної ради, батьківських комітетів груп, батьків та громадськості селища з порядком денним:

1. Звіт завідувача Квасилівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) за підсумками 2016-2017 навчального року.
                                                                                                                    Доповідач завідувач Лисак О.М.

На зборах присутні: селищний голова Горбатюк С.А., заступник селищного голови Котовський А.А. та депутати селищної ради Волошина Н.М., Шум М.М., Мороз А.М., Тазюк С.М.

Дивитися http://leleka.rv.ua/zvit-zaviduvacha.html

Версія для друку

Інформація про використання публічних коштів

Корисне