До уваги всіх працівників та батьків вихованців Квасилівського ДНЗ (ясла-садок). Тиждень безпеки дитини

12.10.2017

Відповідно листів Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, Департаменту освіти і науки Рівненської ОДА «Про проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України», наказів відділу освіти Рівненської райдержадміністрації та Квасилівського ДНЗ (ясла-садок) від 12.10.2017 року з 23 по 27 жовтня 2017 року у закладі дошкільної освіти планується проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.

Мета Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності: поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; закріплення уявлень дітей про можливі небезпечні ситуації природного, техногенного, медичного, біологічного характеру та відпрацювання стереотипів поведінки дошкільників в умовах загрози та виникнення різних надзвичайних ситуацій.

Завдання Тижневика:

1.  Підвищити ефективність освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя.

2.  Поглибити теоретичні знання та практичні навички вихователів щодо формування у дошкільнят ціннісного ставлення до власного здоров'я і життя.

3.  Формувати у дітей безпечний стиль поведінки в екстремальних ситуаціях. Навчити їх користуватися телефонами служб безпеки (101, 102, 103, 104), вивчити домашню адресу.

4.  Формувати навички елементарної першої медичної допомоги, вміння надавати собі та ближньому першу допомогу (за БКДО).

5.  Продовжувати знайомити дітей з правилами дорожнього руху, поведінки на вулиці, в транспорті, вдома.

6.  Продовжити знайомити дітей з правилами протипожежної безпеки та поведінкою під час пожеж.

7.  Формувати у дошкільників основи здорового способу життя. Пропагувати здоровий спосіб життя серед батьків.

8.  Інтегрувати родинне і суспільне виховання з проблем безпеки життєдіяльності дитини.

Прохання долучатися до активної участі у всіх заходах до Тижня знань з безпеки життєдіяльності!

Творча група з організації Тижневика