День знань у дитячому садку «Краса людини - її доброта»

02.09.2019

Перше заняття у навчальному році - важлива подія як для усіх  дітей, так і для їхніх батьків та вихователів. Саме тому підготовка до цієї дати була належною. У цей день до дитячого садка були запрошені батьки вихованців, яким була надана можливість побути на різних заходах: святковій ранковій зарядці (інструктор з фізкультури Момоток Т.Р.); першому занятті до Дня знань (вихователі: Шевчук Н.С., Парчук О.М., Цімох А.В., Круглик О.П., Шум М.М., Грухаль М.К., Меланчук Л.М., Яремчук В.В.); цікавій пізнавальній прогулянці на свіжому повітрі тощо.

В усіх вікових групах були проведені перші святкові заняття на тему «Краса людини - її доброта». Мета першого заняття: розширити знання дітей про свої: рідну домівку, селище, дитячий садок, державу; формувати і розвивати у дітей патріотичні почуття, вчити розрізняти поняття добро і зло, мир і дружба та розуміти значення добрих намірів і вчинків для себе й оточуючих; створити у групі атмосферу доброти і взаєморозуміння; виховувати почуття доброзичливості, гордості за рідну землю, бажання приносити користь рідній країні.

Всі діти і педагоги були одягнуті у святкові вишиванки. Діти принесли гарні квіти. Вихователі використали цікаву наочність для проведення бесід з дітьми:

-  про сім'ю та перші турботи батьків і дітей перед школою й поступленням у дитячий садок, професії  працівників дитячого садка;

-  про селище, його вулиці, особливі місця; виробничу сферу тощо;

-  про Україну, українців, мир і дружбу, добро і зло; про дружбу з усіма дітьми в дитячому садку і її позитивні наслідки.

В ході заняття діти вчилися розв'язувати проблемні ситуації: «Чи обов'язково бути добрим?»; «Чи завжди красива людина - добра?»; «Як ви почуваєтеся, коли бачите красиву людину і її добрі наміри та вчинки?»; «Чи вважаєте ви себе красивими?»; «Чи хотіли б ви дружити з тими, хто поводиться некрасиво?». А на завершення заняття у старших групах №4, 8, 13, 14 був проведений мозковий штурм: Як ви розумієте вислів «Краса людини - її доброта»?. Після цього вихователі організували цільову прогулянку на території дитячого садка та школи, конкурс малюнків у парі та ін.

День знань у дитячому садку проведений змістовно й результативно.

Успіхів колективу ЗДО та вихованцям у новому навчальному році. Нехай панує мир і добро на нашій планеті!